[SH] Nl20 - Jj

• VajdaOfCairo
      VajdaOfCairo
      Bronz
      Regisztrált: 2010.02.25, Hozzászólások: 284
      IPoker Network $20.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2135515
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

UTG: $17.20
      Hero (CO): $38.72
      BTN: $30.22
      SB: $23.04
      BB: $22.24

Pre Flop: ($0.30) Hero is CO with J :spade: J :heart:
      1 fold, Hero raises to $0.60, 1 fold, SB raises to $2, 1 fold, Hero calls $1.40

Flop: ($4.20) A :heart: 3 :club: 9 :diamond: (2 players)
      SB checks, Hero checks

Turn: ($4.20) 2 :heart: (2 players)
      SB checks, Hero bets $2.60, SB calls $2.60

River: ($9.40) 2 :diamond: (2 players)
      SB checks, Hero checks

Sziasztok!

Ellen: 50 hands, 21/19, 0, Agr 1, WTSD 17%

Pre mi a legjobb? Én nem nagyon szerettem vna betenni ennyi infó után, de a dobást is weaknek éreztem, így pozban a call tűnt a legjobbnak.

Illetve post hogy a legoptimálisabb?
  • 3 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Ismeretlen ellen szerintem nem weak a fold, mert ezen a limiten azért még sokan vannak úgy, hogy nem törődnek a steal/resteal szitukkal és őszintén tolják a PF moveokat. (bár nem ismerem az ipoker állományát)
      Viszont azért feltételezhetjük, hogy lazábban fog 3betelni a vakokból, tehát simán jó a call is akár, hogy aztán hasonlóképpen játszd meg postflop, mint itt.
      Így infó nélkül én már lehet, hogy flopon stabelnék, tapasztalataim alapján általában dobást kapok rá, mert a te range-ed eléggé A heavy lesz így IP, amitől ő megijed és nem akar tovább vesződni a KQ szerű handekkel.
      Így viszont turnön mindenképp van egy utca értékbeted.:)
    • VajdaOfCairo
      VajdaOfCairo
      Bronz
      Regisztrált: 2010.02.25, Hozzászólások: 284
      Szia. Sztem egy reg ezt a flopot kb. 100% ban cbeteli, és ő is az, így nem gondolom, hogy itt túl sokszor fog x/f elni. Inkább vmi showdown handre teszem. A kérdésem leginkább az, hogy turnön van e értelme hívni, értékért(van-e?)/főleg védelemért, illetve ha így x/c oz a turnön akkor ok e a river bet a QQ, KK, Axkicsi ellen.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Egy ismeretlen reg ellen egyáltalán nem gyenge a dobás JJ-vala 3betre, sőt szerintem jobb mint a call, hiszen ismeretlen, nem fogod tudni hogyan játszik postflop, milyen range-re teheted. Jó flop meg nyilván nem fog érkezni.

Így játszva nagy valószínűséggel valami közepes vagy gyenge Ax lehet nála, vagy esetleg QQ, KK, amivel megijedt. Ebből kifolyólag elég nyilvánvaló, hogy mutatással nem nyerhetünk, szóval a flopon döntenünk kell hogy csak simán feladjuk, vagy megpróbáljuk dobatni vele a fentebb említett lapokat.
      Vagyis én betelnék a flopon és turnön egyet. Ha újra megad, akkor riveren feladom, mert az már legtöbbször Ax lesz és nem biztos, hogy dobja.

üdv, pborisz