Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] nl 4 89

• fater95
      fater95
      Bronz
      Regisztrált: 2012.06.18, Hozzászólások: 149
      Hali.

Known Players:
      MP2: €1,03 - 26 bb
      MP3: €1,17 - 29 bb
      CO: €8,16 - 204 bb
      BU: €7,21 - 180 bb
      SB: €5,06 - 127 bb
      BB: €5,00 - 125 bb

0,02/0,04 No Limit Hold'em (6 Handed)
      Hand recorder for this hand:PokerStrategy.com SideKick 1.1.221.5

Preflop: Hero is BU with 9:diamond: , 8:club:
      SB posts small blind (€0,02), BB posts big blind (€0,04), MP2 folds, MP3 calls, CO calls, Hero calls, SB calls, BB checks

Flop: (€0,20 - 5 bb) T:diamond: , 6:diamond: , 5:diamond: (5 Players)
      2 checks, MP3 bets €0,08, CO calls, Hero calls, SB folds, BB calls

Turn: (€0,52 - 13 bb) 7:heart: (4 Players)
      BB checks, MP3 bets €0,08, CO calls, Hero raises for €0,44, BB 3-bets €3, 2 folds, Hero folds, BB gets uncalled back (€2,56)

Milyen volt ez a megjátszás? Statok nélkül játszok még egy jó darabig.
  • 3 válasz
    • Cyby007
      Cyby007
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.16, Hozzászólások: 1.013
      szia ezt én is igy játszanám turnön egy 0,6ig emelnék max,de ilyen 3$(euro tom) sztem sima fold ugy h passiv volt flopon,ez slowplayelt hand lesz
    • DavidDorky
      DavidDorky
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.18, Hozzászólások: 5.537
      Hello!

Én nem erőltetném.

Az oké, hogy limpelt pot, és kis bet, de vizsgáljuk meg a helyzetet. 5 way limpelt pot (bárkinél lehet bármi) egy atom húzós monoton flopon. Ha jól megnézed csak 7-es out neked. Abból is csak két darab, mivel a káró 7-essel valaki szinte biztos, hogy nagyobb flusht alakít ki.

Az oké, hogy deepen vagy CO-val és kicsit BB-vel is, de a flop agresszor egy ss. És ha be is talál a 2 outod, limpelt potba nagyon face up lesz a kezed, ha elkezdesz aggrózni. Ha turnön javulsz is és pénzt tudsz sajtolni a potba, még akkor is érkezhet egy tonna rossz river kárók, és pározódások formájában, ami a random két párokat és szetteket feljavítja.

Szerintem. :)
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.173
      Sziasztok,

Preflop
      ha nem ismersz senkit, akkor pre fold, az izolálás a deepseg miatt jöhetne szóba... (alapesetben plusz EV fish ellen connectorral IP játszani, csak félek, hogy mivel nincs infód és nagyobbat hibázol post, ezért nem fogja megérni Neked)

Postflop
      okés a flop fold...
      turnon std és tetszik a raise/fold, ott én sem látok rosszabb handet ami kifizet, simán lehet multiway (5way?) flop flush : ( Bármi infóval, pl hogy BB fishy, és agró, már szóba jöhetne a broke a turnon

Gl,
      L.