[SH] Nl5 Jt

• Fior
      Fior
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.21, Hozzászólások: 11.682
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      CO (Hero):
      $5.00
      BU:
      $5.00
      SB:
      $12.83
      BB:
      $17.63
      MP2:
      $6.77
      MP3:
      $20.23

Preflop: Hero is CO with T, J.
      MP2 folds, MP3 raises to $0.10, Hero calls $0.10, BU folds, SB raises to $0.20, BB folds, MP3 calls $0.10, Hero calls $0.10.

Flop: ($0.65) 5, J, 4 (3 players)
      SB bets $0.30, MP3 folds, Hero calls $0.30.

Turn: ($1.25) 9 (2 players)
      SB bets $0.50, Hero calls $0.50.

River: ($2.25) 8 (2 players)
      SB bets $1.50, Hero calls $1.50.

Final Pot: $5.25.

Results follow:

Hero shows a pair of jacks(Tc Jd).
      SB shows high card ace(Ah 2d).

Hero wins with a pair of jacks(Tc Jd).

itt úgy gondolom van egy teljesen sima megadásom riveren. preflop szerintem jó a megadás,nagy valószínűséggel pozícióból játszhatunk (az egész asztal igen fishy volt,BU átlagos statokkal tolta.)
  • 8 válasz
    • DavidDorky
      DavidDorky
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.18, Hozzászólások: 5.537
      Hello!

Jó lenne néha pontos statokat is írni azért, mert abból, hogy BU átlagos statokkal tolta - nekem nem igazán jön le a lényeg. Mindenkinek más az átlagos. :P

Amúgy hiába voltak fishyk az ellenfelek, én ezt itt simán szórtam. Ha betalálunk is sokszor leszünk kényelmetlen helyzetben, ahogy most is sikerült. Magasabb TP szerű handet akarunk fishek ellen kialakítani, jó kickerrel - na már most ezzel a kézzel egyik sem nagyon lehetséges, és még offsuite is.

Ha már így alakult:
      -flopon a betméret miatt még megadnék
      -turnön már kérdéses - itt inkább a fold felé hajlok
      -riveren pedig már mindenki dobó - egyrészt mert erősödött a betsize, másrészt pedig mert a fishek nagyon ritkán betelnek 3 utcán át blöffből (még ha most épp ez is történt)

Szerintem. :)
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Nem nagyon adtál semmi infót az ellenfelekről, de ennyi infó alapján pre nem adnám meg MP nyitását, túl sokan ülnek mögöttünk, nem is biztos, hogy IP leszünk és a minraisere csomószor rásqueezelhetnek hátulról (ugye arról szintén nem adtál infót kik ülnek mögöttünk).

Ezt a 3betet megadnám így, túl jó oddsokat kapunk ahhoz, hogy foldoljunk szvsz.

Ha ezelőtt sosem 3betelt SB és regfélébb stattal tolja (mondjuk valami értelmesebb mintán, nem ilyen 10 handen), fél pot fölötti betre flop fold, így játszva szerintem ok lehet a turn call is a gyenge betméret miatt...de általában itt az lenne a tervem, hogy legkésőbb turn feladom TP-vel.
    • maksagery
      maksagery
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.13, Hozzászólások: 5.524
      Szia!

Ismeretlen ellen szerintem is dobó, a lényeget már leírták, hogy miért. A call után már a 3betet is adni kell.

Flop, oks.

Turn, oks.

River, sztem raise/broke. Lehet nála 1 csomó szet, 2 pár, amivel be fogja tenni.
    • DavidDorky
      DavidDorky
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.18, Hozzászólások: 5.537
      Eredeti hozzászólás: maksagery
      River, sztem raise/broke. Lehet nála 1 csomó szet, 2 pár, amivel be fogja tenni.
      Ezt nem értem. :coolface:

Pusholjuk rá az erősebb rangere? :D

Szerintem Te elnézted a river lapot... Nem sorunk van! :)
    • maksagery
      maksagery
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.13, Hozzászólások: 5.524
      Igen, ált. benézem a handeket. Ez most sem történt másképp :D

Fish ellen ez only call. :)
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Ha mindenki nit és a limper fish, akkor IP szóba jöhet az izoláló emelés, hogy partyba kerüljünk vele... Overlimpelni nem nagyon szeretünk, mivel ha mögöttünk van agróbb reg, akkor kaphatunk izolálást, és rosszabb kezdeményezés nélkül játszani 3way ilyen lappal, mint headsup csak a fishel.

Természetesen a minraiset így már meg kell adnunk, fishekkel teli partyban hihetetlen jó potoddsért.

Postflop szuper std. Nem dobhatunk sehol sem, turnon felmerül a raise kérdése, drawk ellen és river chb, de több infó nélkül így is jó.

GL,
      L.
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Lord itt nem overlimpeltünk, NL5-ös a hand és minraiset adtunk meg amire squeezet kaptunk :)
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Ty:D

Akkor sima fold természetesen!!! MP skála ellen szörnyen állunk : (