[SH] 99 Nl10 rush

• KingCanton
      KingCanton
      Bronz
      Regisztrált: 2012.11.06, Hozzászólások: 463
      Itt nemtudtam, mit csináljak, mivel rush poker, az arcrol nagyon nem is volt mintám...

Full Tilt Poker $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2140192
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

MP: $12.33
      CO: $10.00
      BTN: $35.88
      SB: $26.04
      Hero (BB): $17.98
      UTG: $10.00

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with 9 :spade: 9 :club:
      4 folds, SB raises to $0.30, Hero raises to $0.90, SB calls $0.60

Flop: ($1.80) 8 :diamond: T :diamond: 7 :spade: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.90, SB raises to $2.70, Hero requests TIME, Hero calls $1.80

Turn: ($7.20) 2 :heart: (2 players)
      SB bets $4, Hero requests TIME, Hero???
  • 4 válasz
    • nfgabor
      nfgabor
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.14, Hozzászólások: 830
      pre ismeretlen inkább csak call, flop checkbehind, turnon call, és river checkbehind :)
    • maksagery
      maksagery
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.13, Hozzászólások: 5.524
      Szia!

Én ezt dobom a flopon. -2 out az FD miatt, illetve nem nagyon tudunk számolni IOval sem, mivel 1 lapos draw lesz kint, ahol ált. nagyon nehéz kifizettetni a handünket, illetve deepen elég nagy RIO is.

Szval, flop fold.
    • DavidDorky
      DavidDorky
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.18, Hozzászólások: 5.537
      Eredeti hozzászólás: maksagery
      Szia!

Én ezt dobom a flopon. -2 out az FD miatt, illetve nem nagyon tudunk számolni IOval sem, mivel 1 lapos draw lesz kint, ahol ált. nagyon nehéz kifizettetni a handünket, illetve deepen elég nagy RIO is.

Szval, flop fold.
      +1

Az implied odds hiánya miatt én is rossznak tartom a flop callt. Turnön meg már végképp... :)
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Légy üdvözölve a kézelemzőben KingCanton. Ha jól látom első leosztásod. Remélem, még sok handedet olvashatjuk és segíthetünk fejldőni. Abban biztos vagyok, hogy ha rendszeresen fogod használni a kézelemzőt, akkor minőségi fejlődés fog végbemenni, és crusholni fogod a microt;) !

Handre térve
      pre csak call, habár lehet érveket szedni a 3bet mellett is IP, valueból, ha nagyon széles 3bet call skálája lenne vagy egyéb postlfop kihasználható leak, akkor szóba jöhet... A std a csak call...
      post jó a dobás ismeretlen ellen, az is lehet sajnos, hogy csak reverseIO-d van pl... 9:dx ellen vagy J9s-e van és 6-os jön a flopra, szóval jó a dobás...

Turnon is dobás szintén...

GL,
      L.