[SH] NL25 Slowplayelt Top SET

• wudan
      wudan
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.07, Hozzászólások: 4
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      MP2:
      $25.00
      MP3:
      $53.10
      CO:
      $21.09
      BU:
      $30.75
      SB:
      $25.00
      BB (Hero):
      $25.00

Preflop: Hero is BB with K, K.
      3 folds, BU raises to $0.75, SB folds, Hero raises to $2.50, BU calls $1.75.

Flop: ($5.1) 7, 9, K (2 players)
      Hero checks, BU checks.

Turn: ($5.1) 4 (2 players)
      Hero checks, BU checks.

River: ($5.1) Q (2 players)
      Hero bets $3.50, BU raises to $8.25, Hero raises to $22.50, BU calls $14.25.

Final Pot: $50.1.

Villain egy fish: VPIP/PFR/AGG%/WTSD: 57/19/27/53
      38 hand - szóval még sok mindent nem látni a statokból, csak hogy fish :)

Flop úgy éreztem akkora monsterem van, hogy megengedhetem magamnak a slowplayt. De mivel nem emelt, ezért nagyon gyengének ítéltem meg a kezét.

Lehet hogy hiba a turn check is, de én is gyengeséget akartam mutatni, hátha erre már ugrik, és blöfföl egy kicsit, amire már turn X/R játszottam volna az esetleges backdoor flushdraw miatt.

River viszont kaptam az akciót és csak arra tudtam gondolni, hogy egyetlen egy kéz ver a JT, ami persze benne lehet a rangeben, de floptól kezdve dupla lyuk sorra 2 utcát csak nem checkbackkelne. (és akkor még kb 20 andből turn és river agressziója 55/55 volt utcánként) Szóval azt gondoltam, hogy TJ-vel már betelt volna...

De igazából ilyen passzív flop és turn után igazából túl sok kéz nincs is a fishnél amivel így játszana, talán egy QQ, vagy egy AQ amivel megadja a pusht és rosszabb, kisebb setekkel már emelgetett volna legalább kicsiket valamelyik utcán, ahogy egy 79, vagy 9x is (mert hogy Q9 lehetett még a végén), Kx-et szintén kizárom.

Szóval bizonytalan vagyok a kezet illetően. Egy féle kombináció ver, amivel több utcán keresztül is mutathatott volna agressziót és nem tette. Jó itt a BROKE aztán hátha valamivel becalloz? (ugye kevés kombináció lesz), vagy ildomosabb lenne csak megadni?

Milyen kezet adnátok a fish rangebe ilyen line után riveren?

Illetve még egy gyors kérdés, mert nem vagyok profi fórumozó :)
      Hogy tudom beállítani, hogy a legalsó sorok spoiler-ezve legyenek, és csak gombnyomásra lehessen megtekintetni?

Results follow:

BU shows a straight, king high(J T).
      Hero shows three of a kind, kings(K K).

BU wins with a straight, king high(J T).
  • 3 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Ilyen arc ellen nem kell slowplayezni. Ellene ez Bet/broke minden utcán.

Én reg ellen sem biztos, hogy elpasszolnám. Mivel QJs, JTs, QTs simán ott van BU rangében és nem akarok szabadlapot adogatni, ezekkel úgyis megadna, ahogyan TT-QQ is, de 1 utcát sokan Ax-el is megadnak. (és szívesebben megyek turn ch/C, vagy ch/R-re ellenféltől és turn laptól függően)

Ha már flop x/x volt. Akkor turnon mindenképpen el kellene kezdeni építeni a potot. Nekem a river elég kellemetlen, és bár látom a mutatást, én anélkül is csak bet/Call-on lettem volna (bár lehet hiba, de én egyszerűen utálnám ezt a rivert és nem akarnék stackelődni. Értetlenül állnék a dolog előtt. Ha pedig ez van, akkor többnyire verve vagyok.

A spoiler beállítása:
      Beállíthatod egy abc nevű ikonnal. Feketével van kiemelve. (Bővített szerkesztésnél nem tudom milyen ikon lehet). Ez felhoz egy kis ablakot, beírod mit akarsz eltűntetni és OK. Annyit tesz, hogy a kívánt szöveg végére ír egy [/SPOILER] -t, az elejére pedig egy [B][SPOILER][/B]. Te is kipróbálhatod. azért nem írtam sorrendben, mert akkor eltűntette volna a feliratot. Jobb ezzel dolgozni, mint az abc ikonnal ctrl+c, ctrl+v, mert akkor ömlesztve rakja be és nem törődik a sortöréssel.

Én azt javaslom úgy próbáld használni, hogy pl kiemeled a szöveg 1. szavát az abc ikonnal, majd a szó végi spoiler feliratot átrakod a szöveg végére és így nem kell vesződni a sortörésekkel.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Egy ilyen erős kézzel egyszerűen nem szabad slowplayelni, főleg nem egy ekkora fish ellen, mert rengeteg kézzel kifizet és értéket veszítesz.
      A flop ch-ch után pedig a turnön már mindenképpen betelned kellett volna.
      Így játszva a river elég érdekes tőle, de itt egyértelmű bet/broke a játék. Én a következő range-et tudom nála elképzelni:

hu.pokerstrategy.com
      Asztal: Kd7s9c4dQh
      Részesedés Nyert Osztozás
      CO 60.00% 60.00% 0.00% { KhKc }
      BU 40.00% 40.00% 0.00% { QQ, 99, 77, 44, KQs, Q9s, JTs, KQo, Q9o, JTo }

Amint látod ez ellen sima broke.

üdv, pborisz
    • wudan
      wudan
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.07, Hozzászólások: 4
      köszönöm a hozzászólásokat!