[SH] nl/50 zoom AQ

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Sziasztok!

SB: 33/8/ 200 hand
      villain: 18/15/ cbet 90%, turn 33% riv - / AF 4,2, turn 1,3, riv 8,0 (50%)/ WTSD 5% (19) / WonSD 0% (1) / 150 hand

Riveren a size milyen? meg kell/lehet ezt adni? 66, 33, akár A vagy Q szett is lehet, hiába blokkoljuk. AQ split. Nem szoktam látni itt egy ilyen feszesebb regtöl esetleg egy A6, A3, A7-et ennyire erösen játszani

Agró riveren, de kicsi minta, SD statjairól meg szinte nincs is adatunk.

Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (BTN): $52.08 (104.2 bb)
      SB: $67.99 (136 bb)
      BB: $68.02 (136 bb)
      UTG: $53.67 (107.3 bb)
      MP: $60.06 (120.1 bb)
      CO: $106.78 (213.6 bb)

Preflop: Hero is BTN with Q A
      UTG folds, MP raises to $1.25, CO folds, Hero calls $1.25, SB calls $1, BB folds

Flop: ($4.25) Q A 6 (3 players)
      SB checks, MP bets $2.25, Hero calls $2.25, SB folds

Turn: ($8.75) 3 (2 players)
      MP checks, Hero bets $6.25, MP calls $6.25

River: ($21.25) 7 (2 players)
      MP checks, Hero bets $15.25, MP raises to $50.31 and is all-in, Hero ?
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Zoom-on szerintem ezt el lehet szórni a riveren, sőt talán inkább úgy mondom, hogy el kell szórni. Én úgy vettem észre, hogy ilyen és ehhez hasonló trükkökből élnek meg a normális game-et teljesen hanyagolva(mondjuk ez csak az én véleményem, és nem is játszottam sokat).

Mellesleg A6, A3, A7 nem csinál ilyet, ergo max splitre adunk meg. De jobb lehet nála bőven. Riveren szerintem kicsit nagy a size. Turn 2pár+ úgy gondolom barrelezne. Amivel ch/C-on van, az egy pár típusú kéz lesz. Valami Ax, talán Qx, vagy ilyen barrel % mellett bőven lehet JT :spade: , QJ :spade: ..., de a hangsúly szerintem az egy pár típusú kezen van. Ezek ellen pedig kicsivel fél pot fölött hívnék ilyen WTSD ellen (ha nem lenne ennyire agro, akkor kicsivel alatta, de félnék, hogy indukál ezért kicsivel nagyobb size-ot választanék).
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Egy lényegében ismeretlen játékos ellen úgy gondolom, hogy nem hiba eldobni a riveren, de ha kicsit jobban megnézzük, ő itt mindössze néhány lapot tud előadni. 1 db AA, 1 db QQ, 3 db 66. Semmi mással nem játszana így értékért szerintem, még AQ-val se, hiszen mitől várna megadást?
      Az ő szemszögéből nézve nálad csak a 66 lesz ami erős és néhány AQ. Nem tudhatja, hogy Te nem 3betelnél-e AQ-val PF. Az persze más kérdés, hogy ezeken kívül mivel betelnél ilyen erősen két utcát, amit tudna dobatni egy blöffel. Mert a fish miatt a flopon nem fogsz air-rel floatolni és húzó se lehet nálad. Szóval vélhetően erős vagy és erre pushol. Hmmm elgondolkodtató, már csak az a kérdés, hogy ő ezt mennyire tudja átgondolni.
      Bizony nagyon gondolkodnék azon a megadáson a statjait látva, de mivel kevés hand, ezért itt most még a dobást tartom jobb döntésnek.

üdv, pborisz