[SH] nl/50 zoom AQ 3B pot

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Sziasztok!

villain: 28/25/ 40 hand

Ismeretlen, de látszik hogy egy lazább reg(nek néz ki legalábbis)

Flopp ch/raiselni akartam. Turn std (?), riveren is beteltem, mert drawal szerintem semiblöffölt volna a floppon, tehát SD valuera tettem, Tx JJ szerüségböl akartam herocallt. Erre megraisel... Mi lehet ez?

Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BTN: $56.33 (112.7 bb)
      Hero (SB): $58.51 (117 bb)
      BB: $50 (100 bb)
      UTG: $50.72 (101.4 bb)
      MP: $19.25 (38.5 bb)
      CO: $50 (100 bb)

Preflop: Hero is SB with Q A
      3 folds, BTN raises to $1, Hero raises to $4, BB folds, BTN calls $3

Flop: ($8.50) 5 T Q (2 players)
      Hero checks, BTN checks

Turn: ($8.50) 7 (2 players)
      Hero bets $5, BTN calls $5

River: ($18.50) 3 (2 players)
      Hero bets $10, BTN raises to $27, Hero ?
  • 4 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Fogalmam sincs. Flop chb után úgy gondolom a range-e legerősebb része maximum 1pár típusú kéz. Lehetnek nála még húzók, pár+draw típusú kezek is talán A5 :club: (vagy 64 :club: :D az igazat megvallva ez az egyetlen lap amivel szerintem így játszhat, ha +lazább, akkor miért ne lehetne nála? na és persze a 77). Ezen kívül mást nem nagyon ad elő (Q3, Q7-et meg nem raknék a range-ébe) , és az odd is elég jónak tűnik, így én megadtam volna. Hero line-ja után szerintem elégszer be fog próbálkozni, hogy +EV lehessen a megadás.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      De mivel blöffölne? Húzó kezeit betelné floppon
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Nem mindenki betel húzóval a flopon. Setek/2párok viszont biztosan hív. Az a baj, hogy annyira szűk range-et reprezentál, hogy szerintem Heronak egy ilyen line után meg kell adnia ismeretlen ellen, de lehet tévedek.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Nem mindenki betel húzóval a flopon. Setek/2párok viszont biztosan hív. Az a baj, hogy annyira szűk range-et reprezentál, hogy szerintem Heronak egy ilyen line után meg kell adnia ismeretlen ellen, de lehet tévedek.
      Szia!

Nem tévedsz, teljesen egyetértek. BU itt tényleg nem ad elő semmi erős kezet.

üdv, pborisz