[SH] Nl10 Jj [2013.03.15]

• Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($9.10)
      BB ($12.50)
      UTG ($14.68)
      UTG+1 ($31.86)
      Hero ($11.19)
      BTN ($7.59)

Dealt to Hero J:spade: J:heart:

fold, fold, Hero raises to $0.30, fold, fold, BB calls $0.20

FLOP ($0.65) 8:diamond: 9:diamond: J:club:

BB checks, Hero bets $0.50, BB raises to $1, Hero raises to $3.50, BB calls $2.50

TURN ($7.65) 8:diamond: 9:diamond: J:club: 4:diamond:

BB checks, Hero ? ($7.39)

Villain 40/26 676 hands
      22/24/25/13
      to/fl/tu/riv
      wtsd 34%
      wwsf 40%
      w$sd 67% (70)
      ftocbet 40% (58)
      raise cb 9% (58)
      ch/r fl 4% (46)
      donkbet 17% (48)

Egy-két note, némelyik nem igazán releváns mondjuk

pre calls w/ 24s BB vs CO
      pre calls 4x 3bet w/ 34 MP vs SB (19/15/7% 3bet)
      BB iso vs 44/7 55bb SB w/ T9o
      -
      3way: ch/calls w/ A6cc on 4TJcc, ch-ch turn 7c, potbets river Ks w/ nutflush
      vs me: flop donks under half pot w/ flopped FD
      vs 16/12: ch/c A3Tr flop w/ AQs, ch/c turn Q
      vs me: ch/c 24s on J24ss flop

Flop stackoff? Azért a post noteokból látszik hogy szinte biztos, hogy nem ch/raiselne itt egy AJ-t...
      Flop reraise mehetett volna 4-ig inkább, turnre jobb spr legyen...

Ezen a turnön ilyen sprnél nem tetszik igazán a push, szvsz a gyengébb seteket flop berakja, Jx súlyozva azzal, hogy nagy ritkán ch/raiselné + milyen sok kombó blokkolva van szinte sosem lesz, tökre ilyen retardált módon játszott FD+valamennyi SD a range :\

Be kellene tolni a turnön?
  • 5 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Szia,

Nagyobb raise flop, any turn shove... Persze lejavulhat, de simán lehet hogy odds miatt nem tud elengedni egy FD-t vagy egy Tx-et és másik draw esik esetleg leesik FD és A-je van és call...

Ezt brokig kell játszani minden utcán (fish ellen) és erre kell törekedni... Egyszerűen nem jön szóba más line...

Ahogy nézem statokból drawt nem is így játszik (donkol vagy calloz) szóval lehet ez valami gyengébb kész kéz pl TT, 89, kisebb szett, etc...

Bár olyan túl sok note nincs, meg lehet most nut FD-vel kitalálta a mR linet, de nem dobhatunk, check meg nagyon weak... Kis betnek meg nem látom értelmét ilyen SPR-nél...

GL,
      L.
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Ennek az érdekessége, ami miatt kérdéses volt (fish ellen így is simán betolom a turnön), hogy ez a figura igazából nem egy fish :D Illetve nem tudom hova tenni az arc játékát...

Ő egy supernova reg aki 10-en és 25-ön tolja, ilyen teljesen idióta statokkal (ezt talán a nyitó postban kellett volna leírnom). Nem nagyon értem mit csinál, mert barrelekre pl látszólag sosem foldol, viszont mégis mindig nyer kb a SD-nál :D Sick...a noteok olyan sokat nem segítenek, viszont ami a játékából (és noteokból is kiderül), hogy a lapértékelésével nincs gond...szóval nem brokeol, játszik túl TPTK-t meg ilyenek. Nehezen találok fogást a játékán emiatt, és kellemetlen ha az asztalnál van, mert rengeteg lappal játszik.

Ezt a linet viszont szintén nem tudom hova tenni, mert egyáltalán nem látom, hogy mivel van értelme így játszania. Jó oddsokat azért szintén nem kap ugye a drawkkal.

Turn checkeltem akkor, amiatt, hogy nem gondoltam, hogy itt berakja bármi gyengébbel, riverre meg még jött is egy 7-es amit insta 3/4 pot+ bettel megnyomott...
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Végig kéne nézni a játékát, ez így nagyon upposnak tűnik nekem és csak 400 hand...

40/26 vpip/pfr meg vicc...

Simán rátolom továbbra is turnon...
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Tudom, borzalom a VPIP/PFR, AFQ-k is alacsonyak...az első benyomásom kb az volt, hogy egy loose passive fishreg...ami persze állhat, de az "érdekes movejainak" nagy része kb olyan volt azóta, hogy más szemszögből nézve kb védhető érted. :D Valszeg nekifutok valamelyik nap a játékának HM-ben, mert nagyon kíváncsi vagyok, korábban átfutottam a handjeit de kisebb volt a minta akkor.

Viszont ami handet letoltam ellene (azóta nagyobb a minta is), az alatt nem láttam tőle idióta mutatást pl. Szal nagyon weird a játéka...

Amúgy bánom már én is, hogy nem toltam rá :\ Aztán ha flush akkor WP, úgyis van outunk...meg most utólag full kíváncsi vagyok, hogy mivel játszott így :D
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Igen, én is kíváncsi vagyok, de szinte biztosan érzem hogy variancia:) Ilyen statokkal nem nyerhet ennyire és nem lehetnek ilyen laza postflop statjai sem...

Ha jutottál valamire majd megírhatod:)

GL