[SH] NL20 KK 3b pot oop river kérdés

• kingfisher18
      kingfisher18
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.19, Hozzászólások: 1.563
      iPoker - $0.20 NL - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

CO: $17.33
      BTN: $20.00
      Hero (SB): $20.10
      BB: $21.02
      UTG: $35.55
      MP: $8.84

Hero posts SB $0.10, BB posts BB $0.20

Pre Flop: ($0.30) Hero has K:spade: K:club:

fold, fold, fold, BTN raises to $0.60, Hero raises to $2.00, fold, BTN calls $1.40

Flop: ($4.20, 2 players) 6:heart: J:heart: 3:spade:
      Hero bets $2.20, BTN calls $2.20

Turn: ($8.60, 2 players) 5:diamond:
      Hero bets $4.60, BTN calls $4.60

River: ($17.80, 2 players) 3:heart:
      Hero checks, BTN bets $11.20 HERO ???

bu:
      vpip:28%
      pfr: 16%
      steal: 35%
      fold to resteal: 46%
      4b:14%
      fold to cbet 3b pot: 35%
      afq: 37/41/46
      wtsd: 29%
      w$sd: 53%
      hand: 4.2k

helló!

riveren nem tudom c/c-ozhatok-e. ~29% EQ kéne, de a range ellen amit adtam neki, egy kicsi hiányzik ehhez. elég határeset.

Asztal: J:heart: 6:heart: 3:spade:  5:diamond:  3:heart:
             Részesedés   Nyert  Osztozás
      MP2        28.57%  28.57%     0.00% { KsKc }
      MP3        71.43%  71.43%     0.00% { 66, QJs, AhQh, KhQh, AhTh, KhTh, QhTh, Ah9h, Th9h, Ah8h, Ah7h, Ah5h, Ah4h, Ah2h, AhJd, AhJs, AhJc }

adtam neki pár Jx-et amit blöffbe fordíthat és kivettem pár flusht és szettet amivel lehet máshogy játszott volna. szerintetek?
  • 8 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Szerintem hiba úgy kezelni, mintha értelmes lenne és STD betsize-al operálni.

-pre mehetne kicsit nagyobb 3bet
      -flop nyugodtan mehet 3$ ilyen F2cB stat mellett még akár pot körül is (bár nem akkora fish, szóval inkább maradnék 3$-nál)
      - turn/river hatalmas az agressziója. A legkönnyebben úgy mehet be, ha turn ch/R-re mennénk (ha már csak 8$ a pot). Nem tudni mennyi a bet vs miss bet turnon, de én ezt nézném meg először a turn AFQ után, valamint a turn AF-et. -szóval turn már lehetett volna 11$ a pot a pre és flop kicsi nagyobb emelésssel és turnon marad előttünk 15$, ami kb egy shove-ra tökéletes, vagy bet/call és ch/R-el sem kell operálni, mert akármit tesz már nem tudunk dobni.

Riveren kellemetlen döntés, mert ilyen size-al rengeteg mindent húztunk magunkkal. Ilyen betekre Ő nem fog dobni 77-TT típusú, Jx kezete sem, ahogyan FD és 6x, 3x netán 54..sem. Kérdés, hogy hol lehet a legtöbb érték ezek ellen. Ilyen line után megmondom őszintén, hogy nem tudom. Fogalmam sincs, hogy képes-e betelni 77-TT, Jx vagy valmi random 6x netán ezekkel inkább csak chb-en lenne és jobb lenne bet/foldoni, mert ha hív, azt csak erősebb kezekkel teszi meg (ilyen AFQ mellett viszont kétlem, ez hatalmas 4k hand alatt- szóval nem tartom rossznak a ch/C-t, de 4k hand alatt lehetne már valami read a river tendenciáiról).
    • kingfisher18
      kingfisher18
      Bronz
      hm, igazad van, kicsit fishy szal jobb lett volna nagyobb 3b és betsize-ok és akkor máris egyszerűbb.

turn bet vs mcbet: 50%, af pedig 1,4

a turn overbet shove nekem kicsit erősnek tűnik. úgy még Jx-el is megtalálhatja a foldot és egy erős range-be tolom bele a stackem. bár nem tudom mivel képesek megadni mert nem nagyon csinálok ilyet... de a C/R tényleg nem lenne rossz.

bet/foldra már sztem nincs terünk. és am is kétlem hogy bármi rosszabb megadna még ha csak egy 1/3-os betről is lenne szó.

azért nincs read mert mine-olt handek.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: kingfisher18
      turn bet vs mcbet: 50%, af pedig 1,4
      Szia!

Ez az ember inkább amolyan regfish szerűség. Ezzel az infóval amit itt utólag betettél inkább maradnék a standard line-nál, vagyis bet-bet-bet.
      A riveren hiba a passz, mert a range-e tele lesz Jx, 77-TT lapokkal és amilyen fish simán elhiteti magával, hogy ez a lap neked riveren pont jó blöffre és megad.
      A ch/c itt pont azért nem jó, mert a közepes lapokkal nem fog betelni, pont amikből értéket nyerhetnénk, csak a flössökkel, vagy max néhány erősebb Jx-el.

üdv, pborisz
    • kingfisher18
      kingfisher18
      Bronz
      Nem gondoltam volna, hogy sok Jx-el végig megadna ilyen boardon. Főleg nem TT-77, ezért nem is gondoltam vbetre riveren.
      Pre megadó range-ében ilyen KJo, QJo handek is benne vannak?
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Eredeti hozzászólás: kingfisher18

Pre megadó range-ében ilyen KJo, QJo handek is benne vannak?
      Simán benne van, hiszen alig dob 3betre.
    • 1Cranberries1
      1Cranberries1
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.26, Hozzászólások: 3.852
      hy, én ezt b-b-push-al tolnám, hiba..?
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Eredeti hozzászólás: 1Cranberries1
      hy, én ezt b-b-push-al tolnám, hiba..?
      Szia!