[SH] NL20 QQ top szett deepen

• kingfisher18
      kingfisher18
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.19, Hozzászólások: 1.563
      iPoker - $0.20 NL - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

CO: $16.96
      BTN: $20.00
      Hero (SB): $41.72
      BB: $26.16
      UTG: $29.58
      MP: $5.09

Hero posts SB $0.10, BB posts BB $0.20

Pre Flop: ($0.30) Hero has Q:heart: Q:diamond:

UTG raises to $0.60, fold, fold, fold, Hero raises to $2.00 and is all-in, fold, UTG calls $1.40

Flop: ($4.20, 2 players) 4:diamond: 2:heart: 9:club:
      Hero bets $2.10, UTG calls $2.10

Turn: ($8.40, 2 players) Q:spade:
      Hero bets $4.20, UTG calls $4.20

River: ($16.80, 2 players) 9:heart:
      Hero bets ???

vpip:26%
      pfr: 21% EP:19%
      fold to 3b: 68%
      4b:9%
      fold to cb 3b pot:42%
      fold to tcb signle raised pot: 33% (csak ez van)
      float bet: turn 81%
      afq: 54/58/47
      wtsd: 27%
      w$sd: 51%
      hand: 4k

helló!

elég kevés hand-el tudja folytatni turn. esetleg jobb lenne blöfföltetni?
      riveren mekkorát kéne vbetelni?
  • 6 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Betelni kell. Tehet minket random barrelre és turnon megadhat JJ/TT, talán 98s, AQs, KQs, amit ha passzolunk riveren csak le fog passzolni és max 98-al (44/22) hív (de ezekkel úgyis emel ha hívunk a riveren). Bet/Broke a helyes, river kisebb betsize-al, hogy könnyebben tudjon megadni azokkal a kezekkel amiket leírtam, mondjuk 9-11$ elég is.

Pre viszont lehet nem 3betelnék. Elég sokat dob 3betekre és EP emelt. 19%-os R1st -nek 32%-a folytatja, ami kb 6%. OK, hogy QQ-nak 3% elég de ez nekem elég karcos és jobbnak érzem a pre callt.
    • kingfisher18
      kingfisher18
      Bronz
      azon gondolkoztam, hogy ebben a szituban az overbet push blöffből is jó lehetne, nem?
      és akkor már value-ból is pusholni kéne.
    • kingfisher18
      kingfisher18
      Bronz
      am pre szintén kérdéses. nekem is határeset, de inkább 3beteltem, mint callal oop játszak capped range-el agró ellen deepen. ha 4betel akkor lehet dobni?
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Betelni kell. Tehet minket random barrelre és turnon megadhat JJ/TT, talán 98s, AQs, KQs, amit ha passzolunk riveren csak le fog passzolni és max 98-al (44/22) hív (de ezekkel úgyis emel ha hívunk a riveren). Bet/Broke a helyes, river kisebb betsize-al, hogy könnyebben tudjon megadni azokkal a kezekkel amiket leírtam, mondjuk 9-11$ elég is.

Pre viszont lehet nem 3betelnék. Elég sokat dob 3betekre és EP emelt. 19%-os R1st -nek 32%-a folytatja, ami kb 6%. OK, hogy QQ-nak 3% elég de ez nekem elég karcos és jobbnak érzem a pre callt.
      Szia!

Egyetértek teljesen. Ez egy kötelező bet riveren.
      Nem hiszem hogy gyakran pusholnál itt blöffből a riveren, mivel eleve nem is a legjobb lap blöffre, szóval ha itt pusholsz, akkor kb. majdnem biztos erős lapra tennélek.

PF 3bet pedig pont azért nem igazán jó, mert látod most derült ki számodra, hogy nem is tudod mit csinálnál ha 4betel. Bizony elég kellemetlen lenne és arra nem szívesen mennék tönkre. Ezért is jobb a call, mert a 3bettel kvázi blöffbe fordítod a kezed.

üdv, pborisz
    • kingfisher18
      kingfisher18
      Bronz
      Igazából 3b/f volt a terv, mert arra számítottam, hogy bőven megadhat rosszabbal és kezdeményezéssel jobban tudom játszani a handet, de ha 4betel akkor az szinte mindig KK+ és akkor tudok dobni már pre és nem vesztek sokat ezek ellen postflop.
      Ez így nem jó?
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: kingfisher18
      Igazából 3b/f volt a terv, mert arra számítottam, hogy bőven megadhat rosszabbal és kezdeményezéssel jobban tudom játszani a handet, de ha 4betel akkor az szinte mindig KK+ és akkor tudok dobni már pre és nem vesztek sokat ezek ellen postflop.
      Ez így nem jó?
      Az lehet hogy megad gyengébb kezekkel, de sajnos elég agresszív és postflop deepen nagyon nehéz helyzetbe tud majd minket hozni. Továbbá arra se vennék mérget, hogy csak KK+ fog 4betelni.