[SH] NL 25 QTo Rush

• SzamEE07
      SzamEE07
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.19, Hozzászólások: 2.075
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($35.21)
      BB ($39.99)
      Hero ($28.55)
      UTG+1 ($5.71)
      CO ($25)
      BTN ($24.95)

Dealt to Hero Q:heart: T:club:

Hero raises to $0.75, fold, fold, BTN calls $0.75, fold, fold

FLOP ($1.85) 2:spade: K:diamond: K:club:

Hero bets $1.20, BTN calls $1.20

TURN ($4.25) 2:spade: K:diamond: K:club: J:spade:

Hero bets $2.60, BTN calls $2.60

RIVER ($9.45) 2:spade: K:diamond: K:club: J:spade: 9:diamond:

Hero bets $5.80, BTN raises to $15, Hero ???

Villain ismeretlen

A Pre raise lehet, hogy kicsit laza volt, de az első pár 100 rush kezeim egyike és próbálgattam az ellenfelek dobási hajlandóságát.

Riveren ezt el kell foldolni? 23%-os oddsunk van a callra...
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Nem kicsit laza, hanem nagyon laza emelés QTo UTG-ből, Föleg Rush-on. Soha nem fognak rosszabbal megadni. Akkor már inkább emelnék 87s+, meg T8s+ de ezt legalább nem dominálják.

Szerintem ez 3 utca bet/Fold. Turn/River lehetne kicsit nagyobb a size, így ha visszaemelést kapunk, nem azon kell gondolkodni, hogy a kis size miatt volt-e.

BTN range-ében bőven lehetnek Kx-ek, mivel UTG ellen ad meg és neki sincs infoja rólad. Akár AK is ott lehet, de KJs mindenképpen, ezenkívül még JJ is. Elég sok hitelt adnék neki, mivel egy olyan boardon emel, ami eltalálhatta a range-ünket, másrészt Jx, QQ, gyengébb Kx is csak calldownon lenne, így leginkább fullt raknék a kezébe, de sajna a betsize miatt nem tudom kizárni, hogy KQ, AK is így játszana ellened ezért ilyen odds mellett szerintem jó a call.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Nem kicsit laza, hanem nagyon laza emelés QTo UTG-ből, Föleg Rush-on. Soha nem fognak rosszabbal megadni. Akkor már inkább emelnék 87s+, meg T8s+ de ezt legalább nem dominálják.

Szerintem ez 3 utca bet/Fold. Turn/River lehetne kicsit nagyobb a size, így ha visszaemelést kapunk, nem azon kell gondolkodni, hogy a kis size miatt volt-e.

BTN range-ében bőven lehetnek Kx-ek, mivel UTG ellen ad meg és neki sincs infoja rólad. Akár AK is ott lehet, de KJs mindenképpen, ezenkívül még JJ is. Elég sok hitelt adnék neki, mivel egy olyan boardon emel, ami eltalálhatta a range-ünket, másrészt Jx, QQ, gyengébb Kx is csak calldownon lenne, így leginkább fullt raknék a kezébe, de sajna a betsize miatt nem tudom kizárni, hogy KQ, AK is így játszana ellened ezért ilyen odds mellett szerintem jó a call.
      Szia!

Egyetértek. Mivel AK is lehet nála, ezért ok a river call.

üdv, pborisz