[SH] Nl50 6-6

• Somogyi0
      Somogyi0
      Arany
      Regisztrált: 2012.03.10, Hozzászólások: 862
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      Hero ($68.99)
      BB ($53.33)
      UTG ($50.75)
      UTG+1 ($40.44)
      CO ($50)
      BTN ($59.57)

Dealt to Hero 6:heart: 6:spade:

UTG raises to $1.50, fold, CO calls $1.50, fold, Hero calls $1.25, fold

FLOP ($5) 6:diamond: K:heart: 2:club:

Hero checks, UTG checks, CO bets $3, Hero calls $3, UTG folds

TURN ($11) 6:diamond: K:heart: 2:club: A:club:

Hero checks, CO bets $5.75, Hero calls $5.75

RIVER ($22.50) 6:diamond: K:heart: 2:club: A:club: 3:spade:

Hero bets $8, CO raises to $39.75 (AI), Hero calls $31.75

CO:15/10 20 hand mikor játszotam még ennyi se volt. Feltételeztem villian egy reg.
      Flopon majd nem donkoltam de utána rá jöttem hogy semmi értelme. CH/raise nek megint nincs így maradt a ch/call.
      Turn ezen a A-on Kx ek meg ilyedhetnek de ha blöfön van agy nagyszerű barrel kártya neki emelni megint nem akartam mert amivel be kerülne azzal riveren is be mehet a pénz.
      Riveren nem akartam paszolni mert sok K-X mögém fog paszolni ezért beteltem egy kicsit amivel meg adhatja, kaptam a push nem kérdés a call.
      Jó a gondolat menet és a line?
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Flop én sem donkolnék, mert az eredeti emelő nagyon sokx cbetelni fog, vagy CO megpróbálja elvinni a potot, mert annyira száraz. Turn jó barrel lap, de ha ezt barrelezi valaki, akkor 2x fog betelni, így turn ch/C, river ch/R kellene, hogy legyen. Ezzel rengeteg blöffjéből nyerünk értéket, amiket egy river Lead-el csak dobatunk. Rendben van, hogy ritkán kaphatunk callt, Kx-től vagy többször Ax-től is, de az érték a blöffökben lesz. Azokban a helyzetekben, amikor CO EQ nélkül betelget.

Egyedül azon gondolkodom, hogy turnon nem lenne-e jobb ch/R-elni, mivel CO annyira ismeretlen, hogy nem tudhatjuk képes-e 2x betelni az Ászra. Emiatt inkább a turn ch/R-t választanám a STD turn ch/C helyett.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Én emelnék a flopon már, mivel azzal kb. semmit nem adunk elő és ha Kx-el emelt, azt nem fogja eldobni és riverig bemegy a stack. Mivel ismeretlen, ezért enm tudhatjuk blöffölne-e végig ha ch/c-t játszunk de persze az is rendben van. Viszont ezen a turnön is jó lenne az emelés, mert mi továbbra is csak a 66, 22 lapokat tudjuk reppelni.
      Riveren ennek a kis betnek nem sok értelmét látom, mert ha Kx lenne nála, akkor azzal IP nem betelne a turnön, hiszen azzal valószínűleg csak a rosszabb kezeket dobatja. Vagyis megadást max az Ax-ektől kaphatunk, de azokkal meg szerintem betelni is fog és játszhatunk ch/R-t. Ráadásul így az esetleges blöffjeit is bent tartjuk.

üdv, pborisz