[SH] JQ flop sor+FD vs fish (2013.03.21)

• deadlift85
      deadlift85
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.13, Hozzászólások: 564
      Sziasztok!

Ellen 71/7 de csak 36 hand
      WTSD 21 (19)
      WON 75

Úgy gondoltam nekünk túl sok rossz lap nem jöhet turnre és ha visszaemelek flopon az alacsony wtsd miatt sok mindent eldobhat szerintem,ha meg set van nála vagy 2 pár hasonló az meg nem fizet turnön ha esik a szín.

1 .Mi a jó játék itt egy hasonló fish ellen
      2. Mi a jó,ha ilyen 35%os WTSD-je lenne a srácnak
      3. Mi a legjobb ha egy átlagos értelemsebb srác az ellenfél és mondjuk sima preflop aggresszor vagyok és úgy kapjuk a X/R-t

PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BB: $5.00
      UTG: $7.37
      MP: $0.65
      Hero (CO): $5.00
      BTN: $13.30
      SB: $8.00

SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.05

Pre Flop: (pot: $0.07) Hero has J:spade: Q:spade:

UTG calls $0.05, fold, Hero raises to $0.20, fold, fold, fold, UTG calls $0.15

Flop: ($0.47, 2 players) T:spade: 9:spade: 8:club:
      UTG checks, Hero bets $0.20, UTG raises to $0.50, Hero calls $0.30

Turn: ($1.47, 2 players) 9:diamond:
      [color=red]UTG bets $0.25 Hero ???
  • 4 válasz
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Csak akkor calloznék, ha valami bluff maniac az arc.

Egy csomó turn rossz amúgy, minden 1 lapos sor kártya rossz, mert nagyon scary lehet a rangenek. Inkább 3bet/brokeolnék a flopon, egy rakat gyengébb lap lehet itt nála amivel tuti berakja. Így játszva turn továbbra is sima/raise broke szerintem.

Értelmes arcnál is tendencia függő ez. Nem hiszem, hogy NL5-ön nagyon sokat blöffölne egy átlag reg, szóval ott is inkább 3bet/brokeolnék a sok scare card miatt...persze tendenciáitól függően változhat.
    • deadlift85
      deadlift85
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.13, Hozzászólások: 564
      Igen itt talán az a legnagyobb hiba,hogy a saját lapommal jobban foglalkoztam,mint az ellen rangevel.

A flop X/R azért elég erős és minden FD,SD,Set berakja flopon,slow playelt overpár stb. és ahogy mondod nagyon sok lap megijesztheti őt turnön,meg ez a duplázódás kicsit engem is,mert a setek ugye már vernek is,illetve az összes Axs ott lesz egy ilyen vpip-ben,aminek meg olcsón adtuk a turnt:(
    • maksagery
      maksagery
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.13, Hozzászólások: 5.524
      Szia!

Itt elég nagy hiba a call. Ilyen boardon mindig be kell pakolni. 1000+1 draw lesz nála, ha blöffölt nem tudjuk, h végig tolja és csomó lap szar nekünk. tegyük be a flopon mindig.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.144
      Sziasztok,

Preflop
      szuper easy izolálás

Postflop
      1) broke
      2) broke,
      3) broke...

És azért, mert kb mindenki ha itt visszaemel, akkor erős keze van, és nem olyan hand, amit könnyen dobattatsz, nem egy teljesen száraz flopon vagyunk, hanem extra húzóson, ahol tonna GS, két pár, overpár, sor kombó lehet kinn, hiába van nutsod, sokszor jöhet scare card amivel 1 lappal sor jön le, és nem fizetnek ki....

Szóval ez a játék elég nagy hiba... FŐleg ilyen fish ellen ez a 21% wtsd simán lehet variancia is 70-80%os vpipű overlimper fishek nem arról híresek, hogy szeretnek dobálgatni post...

Nyilván így is betesszük turnon, ez nem kérdés

GL,
      L.