[SH] Nl20 Qq

• wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Pacific, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (UTG): $34.62 (173.1 bb)
      MP: $23.09 (115.5 bb)
      CO: $18.30 (91.5 bb)
      BTN: $36.30 (181.5 bb)
      SB: $24.47 (122.4 bb)
      BB: $38.78 (193.9 bb)

Preflop: Hero is UTG with Q Q
      Hero raises to $0.60, MP calls $0.60, CO folds, BTN raises to $2.40, 2 folds, Hero calls $1.80, MP calls $1.80

Flop: ($7.50) J T Q (3 players)
      Hero checks, MP checks, BTN bets $3.50, Hero raises to $10, 2 folds

Results:
      $14.50 pot ($0.72 rake)
      Final Board: J T Q
      Hero mucked Q Q and won $13.78 ($7.88 net)
      MP mucked and lost (-$2.40 net)
      BTN mucked and lost (-$5.90 net)

Statok a hyperlinken!

Pre nem hiszem, hogy be kellene vállalnom a 4betet deepen. Ha 4bet, akkor mekkora?

Flop itt képtelen vagyok slowplayelni. Kellene?
  • 3 válasz
    • 1Cranberries1
      1Cranberries1
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.26, Hozzászólások: 3.852
      Hy, ugyanezt játszanám.
      A kérdésnek az jutott eszembe, h mi van ha ő itt betolja a 3B-edre, mert egy ilyen feszesnél az tuti sor. :rage:
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.334
      Preflop szerintem jó a call, persze kérdés mennyire lazán képes squeezelni igy, hogy deepen vagytok (elvileg egy jó spot ez neki), illetve ha MP fish, akkor szintén lazábban squeezelhet értékért. Mindenesetre a 4bet/broke szinte biztos túljátszás lenne, úgyhogy call.

Flopon inkább donkolnék. Ha MP fishy, akkor még inkább, mert egy bet erejéig ő is bekerülhet a szendvicsbe, mig egy chRaise-zel biztosan kizárjuk (ha BTN cbetel egyáltalán). Amúgy meg a donkkal is és a chRaise-zel is elég nagy erőt mutatunk, úgyhogy ebből a szempontból szinte mindegy.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: pcfmcc02
      Preflop szerintem jó a call, persze kérdés mennyire lazán képes squeezelni igy, hogy deepen vagytok (elvileg egy jó spot ez neki), illetve ha MP fish, akkor szintén lazábban squeezelhet értékért. Mindenesetre a 4bet/broke szinte biztos túljátszás lenne, úgyhogy call.

Flopon inkább donkolnék. Ha MP fishy, akkor még inkább, mert egy bet erejéig ő is bekerülhet a szendvicsbe, mig egy chRaise-zel biztosan kizárjuk (ha BTN cbetel egyáltalán). Amúgy meg a donkkal is és a chRaise-zel is elég nagy erőt mutatunk, úgyhogy ebből a szempontból szinte mindegy.
      Szia!

Egyetértek. Nekem is jobban tetszene a donk, mert arra TT, JJ is emelni fog, amire ha pusholunk még akár nézheti pár+húzónak is és talán lazábban tönkremegy, mint ha ch/R-elünk.

üdv, pborisz