[SH] nl20 88 bvb

• 1Cranberries1
      1Cranberries1
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.26, Hozzászólások: 3.852
      270 hand: 25/21, sb st: 33, cbet 70, eddig pfr-ként 2x ch-callozott, wtsd:42, wonsd 9

Jó volt ez így?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (BB): $21.20 (106 bb)
      UTG: $22.81 (114 bb)
      MP: $6.50 (32.5 bb)
      CO: $29.91 (149.5 bb)
      BTN: $8 (40 bb)
      SB: $19.90 (99.5 bb)

Preflop: Hero is BB with 8 8
      4 folds, SB raises to $0.60, Hero calls $0.40

Flop: ($1.20) 5 Q J (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.90, SB calls $0.90

Turn: ($3) 8 (2 players)
      SB checks, Hero bets $2.25, SB calls $2.25

River: ($7.50) 5 (2 players)
      SB checks, Hero bets $8.80, SB calls $8.80
  • 4 válasz
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.335
      A flop beten gondolkoztam. Milyen indokot látsz mellette, úgy értem jobb kezek amik dobnak, rosszabb kezek amik megadnak?
    • 1Cranberries1
      1Cranberries1
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.26, Hozzászólások: 3.852
      Eredeti hozzászólás: pcfmcc02
      A flop beten gondolkoztam. Milyen indokot látsz mellette, úgy értem jobb kezek amik dobnak, rosszabb kezek amik megadnak?

Jaja, necces ügy. Gondolkoztam de nem nagyon van tudok válaszolni, de OC lehet esetleg nála ami ellen védekezek, most nyilván csak egy példa de láttam már itt ilyen floppon AK-val ch/callozni..
      Nem is nagyon számítottam call-ra, azt hittem ch/F-ol, vagy ch/R-el.

Te hogy játszanád..?
      Ha kell még stat kérdezd, igaz 270 handes a minta.
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.335
      Eredeti hozzászólás: 1Cranberries1
      Pontosan ez a baj, ezért nem nagyon tetszik a bet. Legfeljebb "védelemből", hogy vmi két overt eldobjon, de amivel ch/callozik, annak a többsége ver, illetve gyengébb handekkel chRaise-elhet is akár, arra meg dobnunk kell.

Egyébként pont ezért tök jó stratégia időnként oop preflop emelőként chRaise-elni (félblöffből és értékért is), mert sokan szinte automatikusan betelnek ha checket látnak, és például ilyen közepes párokkal szar helyzetbe lehet őket hozni vele. Persze azt nem mondom, hogy NL20-on ez egy tudatos stratégia lenne sok regnél, de azért érdemes észben tartani szerintem.

Amúgy flopon checkelnék, és turn újraértékelés.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: pcfmcc02
      Eredeti hozzászólás: 1Cranberries1
      Pontosan ez a baj, ezért nem nagyon tetszik a bet. Legfeljebb "védelemből", hogy vmi két overt eldobjon, de amivel ch/callozik, annak a többsége ver, illetve gyengébb handekkel chRaise-elhet is akár, arra meg dobnunk kell.

Egyébként pont ezért tök jó stratégia időnként oop preflop emelőként chRaise-elni (félblöffből és értékért is), mert sokan szinte automatikusan betelnek ha checket látnak, és például ilyen közepes párokkal szar helyzetbe lehet őket hozni vele. Persze azt nem mondom, hogy NL20-on ez egy tudatos stratégia lenne sok regnél, de azért érdemes észben tartani szerintem.

Amúgy flopon checkelnék, és turn újraértékelés.
      Szia!

Bizony teljesen egyetértek. Egy ilyen flopon legtöbbször ch/F vagy ch/R lesz a játéka, amivel pedig ch/c-t játszik, az nagyobb részben ver.

üdv, pborisz