[SH] NL25 A4s BU-n

• Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU (Hero):
      $36.89
      SB:
      $53.89
      BB:
      $6.82
      MP2:
      $25.00
      MP3:
      $26.24
      CO:
      $25.00

Preflop: Hero is BU with 4, A.
      MP2 folds, MP3 calls $0.25, CO raises to $1.00, Hero calls $1.00, SB folds, BB calls $0.75, MP3 calls $0.75.

Flop: ($4.1) 3, 7, K (4 players)
      BB checks, MP3 bets $2.25, CO folds, Hero calls $2.25, BB folds.

Turn: ($8.6) 6 (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $4.75, MP3 calls $4.75.

River: ($18.1) 3 (2 players)
      MP3 checks, Hero checks.

Final Pot: $18.1.

Ellenfelem 50/0 de ismeretlen 30 hand van róla

Vakokban ült még egy SS fish, továbbá gondoltam, hogy a limpelő fish is callozni fog, ezért gondoltam IP jó lehet a call.

Kíváncsi lennék, hogy flopon jó-e a call vagy lehetne-e raiselni?
      Csak calloztam, így jó a turn bet vagy inkább checkback?
      (Arra gondoltam, hogy dobathatok vele erősebb handeket, ami nem Kx és még van esélyem a flössre is, ezért beteltem.)
      Így, hogy beteltem, lett volna értelme riveren betelni?
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Pre nem adnék meg BB miatt, hacsak nincs róla info, hogy soha nem 3betel és ilyen 50/0-s statja van. Akkor be tudnám húzni Őt is és MP-t is.

Flop szerintem nincs értelme emelni Fish ellen, úgysem dob semmit, de ha betallunk kifizet. Ismeretlen, de a limp/call miatt ezt játszanám.

Turn hívnék, hogy pár jobb lapot elszórhasson. mondjuk kisebb párokat, 3x, 7x típusú lapokat, néha talán 88-TT-t. A size-ot mindenképpen magasabbra venném, ez nekem nagyon alacsony. 5,5$-t tartanék elégnek.

Riveren pedig nem hívnék, mivel a sok busted draw miatt sokkal könnyebben ad meg Kx, de talán még TT-JJ, vagy 7x lapokkal, amikkel limpelt. A legtöbb FD-t verjük, talán 65, 64 szerű kezet szórhatna, de abból meg nem tudni mennyi lehet nála.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Pre nem adnék meg BB miatt, hacsak nincs róla info, hogy soha nem 3betel és ilyen 50/0-s statja van. Akkor be tudnám húzni Őt is és MP-t is.

Flop szerintem nincs értelme emelni Fish ellen, úgysem dob semmit, de ha betallunk kifizet. Ismeretlen, de a limp/call miatt ezt játszanám.

Turn hívnék, hogy pár jobb lapot elszórhasson. mondjuk kisebb párokat, 3x, 7x típusú lapokat, néha talán 88-TT-t. A size-ot mindenképpen magasabbra venném, ez nekem nagyon alacsony. 5,5$-t tartanék elégnek.

Riveren pedig nem hívnék, mivel a sok busted draw miatt sokkal könnyebben ad meg Kx, de talán még TT-JJ, vagy 7x lapokkal, amikkel limpelt. A legtöbb FD-t verjük, talán 65, 64 szerű kezet szórhatna, de abból meg nem tudni mennyi lehet nála.
      Szia!

Egyetértek. A PF call határeset és tényleg csak akkor jó, ha BB passzív.

üdv, pborisz