[SH] Q9s

• PedroRobertooo
      PedroRobertooo
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.13, Hozzászólások: 1.424
      IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (BTN): $20.55 (102.8 bb)
      SB: $20 (100 bb)
      BB: $54.07 (270.3 bb)
      MP: $26.45 (132.3 bb)
      CO: $21 (105 bb)

Preflop: Hero is BTN with 9 Q
      2 folds, Hero raises to $0.40, SB raises to $1.30, BB calls $1.10, Hero calls $0.90

Flop: ($3.90) T 8 T (3 players)
      SB checks, BB bets $3.90, Hero calls $3.90, SB calls $3.90

Turn: ($15.60) 9 (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero checks

River: ($15.60) 7 (3 players)
      SB checks, BB bets $4.40, Hero calls $4.40, SB folds

SB: Laza reg. magas 3bettel. szoktuk egymásnap csapni ha olyan a dinamika. 28/24/9,2(SD 3bet) 3bet pot cbet: 70% 1,5k hand. 23% WTSD.

BB: fish, 43/6/0 11%(18) donkbet 186 hand 12% WTSD. 25%(8) W$SD

A flop call elég necces még ilyen combo draw esetén is mivel még van egy ember utánam és a fish potdonkolt ami nem adja a legjobb oddsot. Egy ilyen meglepő flop call után inkább kikérem az ingyenlapot. Bet/fold nem igazán játszik ha meg bet/calloznom kellene akkor meg inkább pusholok ami meg elég merész húzás. Tehát marad a chb. 9, J, diamond rivereken call vagy push. Ezen pedig c/f így utólag. (ezt a handet már fáradtan játszottam, nem láttam a 4 lapos sort. vélemény?

Mit játszanátok egy pikk 2-esen? ha a reg nyit, ha a fish nyit vagy ha checkel mindkettő. Válaszokat köszönöm!
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Flopon SB nem Donkbetel, hanem csak simán Betel a kimaradt cbetre. A bet vs miss statot valamint a flop agressziót, AFQ-t és a WTSD statokat figyelném. Mindenesetre elég necces. Megadásban nem gondolkodnék, hiszen én Tx-el is R/Callon lennék. BB range-e elég tág. Persze lehet TT+, de akár minden pár, vagy 97 :diamond: , vagy A2 :diamond: ... az Ő range-ét soha nem fogod tudni belőni. SB-t végképp nem értem mi ez a ch/C a részéről.

Szerintem a helyes játék a R/call, bár ez a potB elég polarizált, de egyszerűen nem tudunk vele mit csinálni, mert ha csak megadunk és turnon nem javulunk, akkor kénytelenek leszünk feladni. Ezzel pedig csak elégettünk 18bb-t a flop megadással. Ellenben a flopon még lehet FE-nk overpárok ellen és Tx ellen is van egy rakat out-unk.

Blank riveren megadtam volna, ha ott is ekkorát nyit a rengeteg busted draw miatt.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Flopon SB nem Donkbetel, hanem csak simán Betel a kimaradt cbetre. A bet vs miss statot valamint a flop agressziót, AFQ-t és a WTSD statokat figyelném. Mindenesetre elég necces. Megadásban nem gondolkodnék, hiszen én Tx-el is R/Callon lennék. BB range-e elég tág. Persze lehet TT+, de akár minden pár, vagy 97 :diamond: , vagy A2 :diamond: ... az Ő range-ét soha nem fogod tudni belőni. SB-t végképp nem értem mi ez a ch/C a részéről.

Szerintem a helyes játék a R/call, bár ez a potB elég polarizált, de egyszerűen nem tudunk vele mit csinálni, mert ha csak megadunk és turnon nem javulunk, akkor kénytelenek leszünk feladni. Ezzel pedig csak elégettünk 18bb-t a flop megadással. Ellenben a flopon még lehet FE-nk overpárok ellen és Tx ellen is van egy rakat out-unk.

Blank riveren megadtam volna, ha ott is ekkorát nyit a rengeteg busted draw miatt.
      Szia!

Egyetértek mindenben.

üdv, pborisz