[SH] nl20 AJo SQ

• 1Cranberries1
      1Cranberries1
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.26, Hozzászólások: 3.852
      sb: 18/17
      bu: 135 hand: 61/41, bur1:65, fold 3B 0 (3) bu, fold 3B all 17 (6), fold cbet: 67 (3), agfreq: 65-65-67, wtsd 31, wonsd 20

Néha-néha eszembe jut h az ilyeneknek elcsábulok a riveren, sztetek..?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $8 (40 bb)
      Hero (BB): $47.59 (238 bb)
      CO: $20.46 (102.3 bb)
      BTN: $23.05 (115.3 bb)

Preflop: Hero is BB with A J
      CO folds, BTN raises to $0.40, SB calls $0.30, Hero raises to $1.80, BTN calls $1.40, SB folds

Flop: ($4) 5 J Q (2 players)
      Hero checks, BTN checks

Turn: ($4) 5 (2 players)
      Hero bets $2, BTN calls $2

River: ($8) 8 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $19.25 and is all-in, Hero?
  • 3 válasz
    • Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      Én azt vettem észre, hogy ez általában erős lesz. Azt nem értem, hogy ezen a flopon miért nem cbeteltél?! Elég sok handdel folytathatja. Szerintem én beteleném a flopot, és betelném a turnt is. Bet/fold persze, majd riveren x/foldolnék, ha betel.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Pre nagyobbat Sqz-elnék.

Flop ált cB/Foldon lennék, de mivel ennyire agronak tűnik, inkább átmennék blöffcatherkedésbe. Akár 3utca ch/C is lehetne belőle, ha flopon betel. A flop x/x után turn is ch/C-ra mennék, mivel 2utca value úgysem lesz benne. Ha turnon betel, akor pedig a riveren lehet ch/F-olnék (mivel nagy valószínűséggel tudni fogja, hogy két utcán nem tud dobatni).

Ha turnon betelek, akkor inkább venném 1/3 siza-ra és hívnék a riveren is egy kisebbet, hogy minél tágabban adhassa kisebb PP-k, Jx típusú kezekkel.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Pre nagyobbat Sqz-elnék.

Flop ált cB/Foldon lennék, de mivel ennyire agronak tűnik, inkább átmennék blöffcatherkedésbe. Akár 3utca ch/C is lehetne belőle, ha flopon betel. A flop x/x után turn is ch/C-ra mennék, mivel 2utca value úgysem lesz benne. Ha turnon betel, akor pedig a riveren lehet ch/F-olnék (mivel nagy valószínűséggel tudni fogja, hogy két utcán nem tud dobatni).

Ha turnon betelek, akkor inkább venném 1/3 siza-ra és hívnék a riveren is egy kisebbet, hogy minél tágabban adhassa kisebb PP-k, Jx típusú kezekkel.
      Szia!

Egyetértek, nagyon jó a gondolatmenet minden eshetőségre

üdv, pborisz