[SH] 88 flop blöff réz (2013.03.25)

• deadlift85
      deadlift85
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.13, Hozzászólások: 564
      Sziasztok!

Ellen 40/24/4 466hand
      Fold 2 cbet 58%
      float flop 80% (5)
      AFQ 41-40-40
      WTSD 27
      WONSD 50

Ennyi infó alapján felesleges blöffbe fordítani egy ilyen kezet?
      Ha szeret flopon floatolni,jobb egy Ch/call,vagy ez sima cbet,mert overekkel tuti adja,FD-vel is csak ugye már flopon is van ugye egy over.

Mi itt a jó játék?

PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BB: $1.65
      UTG: $7.41
      Hero (CO): $5.00
      BTN: $8.54
      SB: $5.86

SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.05

Pre Flop: (pot: $0.07) Hero has 8:heart: 8:spade:

fold, Hero raises to $0.15, BTN calls $0.15, fold, fold

Flop: ($0.37, 2 players) 4:heart: T:spade: 6:spade:
      Hero checks, BTN bets $0.25, Hero raises to $0.80, BTN calls $0.55

Turn: ($1.97, 2 players) 9:club:
      Hero bets $1.00, fold

Hero wins $1.89
  • 5 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Szia!

float flop 80% (5)
      Ez alatt a bet vs missed cbetet érted? Mert az nem float, ez itt betl enne a cbet kihagyására...

Egyébként túl jó hand ezt blöffbe fordítani, plusz fishek ellen nem a blöffölgetésben van a value!

Alternatíva: Lehet kisebb betekkel draw handjeit megcélozni (fél pot környéke) és ha agró, akkor blank riveren, megfelelő board alakulással x/c-ni vagy x/f-ni (x/c ha minden besül és tele van drawwal, x/f overeken, kiegészülő drawkn)

Annyira nem gáz ezt alapból se feladni, aki tudod hogy nem dob és elég agró, de pontosan nem tudod belőni a skáláját, mert szinte biztos, hogy a végére nagyon el fog csúnyulni a board (FD, overek, sorok)

Gl,
      L.
    • deadlift85
      deadlift85
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: LorD231984
      Szia!

float flop 80% (5)
      Ez alatt a bet vs missed cbetet érted? Mert az nem float, ez itt betl enne a cbet kihagyására...

Egyébként túl jó hand ezt blöffbe fordítani, plusz fishek ellen nem a blöffölgetésben van a value!

Alternatíva: Lehet kisebb betekkel draw handjeit megcélozni (fél pot környéke) és ha agró, akkor blank riveren, megfelelő board alakulással x/c-ni vagy x/f-ni (x/c ha minden besül és tele van drawwal, x/f overeken, kiegészülő drawkn)

Annyira nem gáz ezt alapból se feladni, aki tudod hogy nem dob és elég agró, de pontosan nem tudod belőni a skáláját, mert szinte biztos, hogy a végére nagyon el fog csúnyulni a board (FD, overek, sorok)

Gl,
      L.
      Ha minden igaz a poker tracker így írja a bet vs missed cbetet flopon.

Akkor ezt a line-t inkább egy 78-al csináljuk meg vagy Pl J :heart: Q :heart: ,amivel ugye nincs semmink de sok az EQ??
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Fishek ellen ne nagyon, és épp hogy valueból csinálnám, hogy ne dobjon semmit (overpár, szett, két pár etc...)

De ha tudod hogy tud dobni, akkor lehet blöff fele tolni igen, és olyan handekre nyilván aminek egész jó equityje van 9:h8 pl nem rossz de A:hQ sem....

Floatot meg kizártnak tartom (nagyon meglepődnék) ha így írna a PT, érdemes lenne ennek utána járni, mert később gondot okozhat... bár végülis azért calloz pre, hogy flopon csekkelsz elvigye a potot?:D úsztat pre?:) , nem tudom, fura...
    • deadlift85
      deadlift85
      Bronz
      Köszi!

Nekem is fura volt,de mivel nincs bet vs missed cbet megkérdeztem a PT topicban és ezt írták.
      És mivel mind a három utcára van ilyen stat ezért elfogadtam,de majd valami kis mintán letesztelem.

Köszi az elemzéseket
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Nagyon szívesen mindet.

Egyébként lehet, hogy mégiscsak igazuk van (és azt jelenti, hogy azért adsz meg pre, hogy flopon elvidd), mindenesetre ha rászűrsz az akcióra látni fogod (ha lehet erre szűrni), hogy mit is jelent pontosan...

Csak én így még nem használtam, vagy láttam használni a kifejezést!

Gl,
      L.