[SH] Nl10 66 sok szöveg :)

• DrDrisk
      DrDrisk
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.31, Hozzászólások: 578
      Prima, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BTN: $10 (100 bb) A hand pillanatában: 21/18 30h
      SB: $12.12 (121.2 bb) 25/14 AF. 2.6 3bet:1,1 4bet:0 289h
      BB: $19.14 (191.4 bb)
      Hero (CO): $10.76 (107.6 bb)

Preflop: Hero is CO with 6 6
      Hero raises to $0.30, BTN raises to $0.90, SB calls $0.85, BB folds, Hero calls $0.60

Flop: ($2.80) 3 5 4 (3 players)
      SB checks, Hero bets $2, BTN calls $2, SB folds

Turn: ($6.80) A (2 players)
      Hero bets $7.86 and is all-in, BTN calls $7.10 and is all-in

River: ($21.00) Q (2 players, 2 are all-in)

Results:
      $21.00 pot ($1.05 rake)
      Final Board: 3 5 4 A Q
      BTN showed K K and won $19.95 ($9.95 net)
      Hero showed 6 6 and lost (-$10 net)

Sziasztok!
      A gondolatmenetem a következő volt:
      Preflop: BU range erős lehet, mert először 3betel rám, van egy megadó--> adhatom setre.
      Flop: Elkezdtem bővíteni a flop donk range-emet, mert többnyire az emberek csak settel csinálják ezt és ezt ők is tudják. Ha megadást kapunk, az se túl nagy baj, mert elég jó equityvel rendelkezünk.
      Bu range kb TT+, AJ+. Ennek a range-nek majdnem 100%-ával fog cbetelni, ami ellen a c/r-t mindenképp túljátszásnak érezném, c/c-lal pedig sokszor igen kellemetlen helyzetbe fogunk kerülni turnön.
      Sb kezébe csak kis párokat raknék. Ha ő emelné a donkomat, akkor mindenképp dobnék, mert bár elég aggro, ezen a limiten nem nagyon jellemző a húzókkal való túlzott vadulás.
      Turn: Itt Bu range TT+, illetve AxK :club: vagy AxQ :club: .
      Ha helyesen állítottam fel a range-et, akkor ebből tisztán látszik, h számára ez nem igazán jó lap. Ha pedig éppen nincs nála :club: , akkor még equityt is szedtünk fel.
      A push mellett döntöttem, hogy dobassam a TT+ range nagy részét. Egyetlen probléma, hogy nem 100%ig hiteles a push settel egy ilyen turnön..

Kérdések: Ha flopon a donkomra Bu-tól raise kapok, akkor mi a teendő? Mivel set és sor nem igazán lehet nála, ezért hajlanék a stackelődésre..
      Miben módosul a döntésünk az egész handet tekintve, ha tudjuk, h BU: 24/13 3bet:7,8 AF: 1,8 flopcbet: 73 300h alatt?

Köszönöm a válaszokat!
  • 1 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.144
      Szia,

Jó hosszút írtál azonban nem minden ponttal értek egyet:(

BU range erős lehet, mert először 3betel rám, van egy megadó--> adhatom setre.
      Ez eddig Ok, micron vagyunk, itt mindenki passzívabb, inkább valueból mennek a 3betek...

Elkezdtem bővíteni a flop donk range-emet, mert többnyire az emberek csak settel csinálják ezt és ezt ők is tudják. Ha megadást kapunk, az se túl nagy baj, mert elég jó equityvel rendelkezünk.
      Ez ugye ellentmond az első ponttal, mert ha erős range ellen donkolunk, akkor nem kapunk dobást, pont ezért csináljuk szettel, tehát erős range ellen csak equityre szabad menni és nem FE-re, azaz itt no szett not bet, és sima foldot kell játszani...

A többi ponttal meg azért nem értek egyet, mert ellenfeleid csak saját handjüket nézik és sajnos még lehet JJ+ -t sem fogsz tudni itt dobattatni lehet J-vel (azaz egy FD lappal9 meg végképp nem...

[/quote]24/13 3bet:7,8 AF: 1,8 flopcbet: 73 300h[quote]
      Jöhetne esetleg egy fold to donkbet stat, de alapesetben itt ha van fish a partyban akkor donkolsz, ezen a flopon meg maximum x/c a játék (x/c mert széles a range és blöffölhet, amit mind fel fog adni turnon, riveren, tehát könnyen visszük SD-ig a handünket)... Ellenben ha bekerül akkor
      {A:cK, A:cQ, Ac egyébx és overpárok} ellen kerül be, ami range ellen nem annyira jó betenni...

GL,
      L.