[SH] Nl100 Kk

• Abi7676
      Abi7676
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.24, Hozzászólások: 411
      SB jó reg, 1,2k hand:
      25/20/6,7/12/29 (vpip/pfr/3bet/SBresteal/foldto4b)
      51/69/25/47 (cbet/3betpotcbet/wtsd/w$sd)
      6/7/6,17/4 (af% total/flop/turn/river)

Nem tudom, miért nem 4beteltem, utólag hibának tűnik. Viszont utána jó volt így? El kellene dobni riveren?

SB: $367.52 (367.5 bb)
      BB: $37.50 (37.5 bb)
      UTG: $100 (100 bb)
      MP: $176.65 (176.7 bb)
      Hero (CO): $224.95 (225 bb)
      BTN: $70.58 (70.6 bb)

Preflop: Hero is CO with K:heart: K:club:
      2 folds, Hero raises to $3, BTN folds, SB raises to $10, BB folds, Hero calls $7

Flop: ($21) Q:diamond: 8:diamond: T:diamond: (2 players)
      SB checks, Hero checks

Turn: ($21) 8:heart: (2 players)
      SB bets $13.50, Hero calls $13.50

River: ($48) Q:club: (2 players)
      SB bets $18.50, Hero calls $18.50
  • 2 válasz
    • bogec84
      bogec84
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.355
      Szia Abi7676!

Szerintem nem olyan nagy gond a call pre, mondjuk érdemes lehet utána nézni, hogy mennyire szélesen restealel SB-ről CO-ra, mert inkább akkor jó, ha ezt széles range-l teszi meg. Ha szűkebb a range, akkor inkább 4 bet :)

Ellene mondjuk ilyen statokkal mehet a4bet mert alig dob, és baromira restealel SB-ről (bár ettpl még lehet CO-ra egész keveset teszi)

Flop: ugye vagy csapda, vagy feladta, vagy megtorpant. A passzodat azt hiszem értem, és igazából OK is a move.

Turn: még mindig nincs semmi infónk. Aminél jobbak vagyunk az a QX, TX+FD, JJ A:dX (bár ilyen lap csak néha lesz nála, mert ezeket szerintem sokszor inkább cbeteli mint sem) ami jobb nálunk az a 8x flöss és AA.

Riverre elénk ugrott a QX arangeből, a flushok meg leégtek. Riveren már nem hinném, hogy beteli az AA-t, mert sem bluffből, sem értékért nem tudja megtenni kényelmesen, így marad a bluff, meg az erős kéz.

Egész érdekes, mert a Te lineod leginkább QX JJ néha TX, ami ellen nem tud szuperszélesen vbetelni, szóval jó lap ez a KK itt, de nem annyira kényelmes a helyzeted, mert ugyan a percieved ranged nagy része fölött vagy, de nem lesz olyan széles a vbetje, hogy szerintem itt megérje megadni., de ugyanakkor meg elég erős handed van ahhoz, hogy bevállalj egy-egy bluffcatchet.

27% kell

Board: Q:diamond: T:diamond: 8:diamond:  8:heart:  Q:club:
             Equity     Win     Tie
      CO     21.45%  21.45%   0.00% { KhKc }
      SB     78.55%  78.55%   0.00% { TT, AQs, KQs, 98s, 87s, AdKd, AdJd, KdJd, AdTd, AQo, KQo, AhKd, AsKd, AcKd, KdJh, KdJs, KdJc }

Ebben a range-ben csak 3 bluff van, kétszer ennyinél megérheti már callozni (ott 29%-od lesz), de nekem ez itt inkább dobás, mert a board alakulása miatt szerintem itt nem nagyon lesz kedve már bluffolgetni.

:f_ugly:
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      hali

keveset 3-betelő arcok ellen inkább 4bet. de ha így játszod, akkor flopon rendben van a pot controll deepen, turn call nyilván, riveren meg dobnék. nem nagyon van értelme blöffölnie, Qx nagyon simán lehet nálad, sőt erre a kis betre nem is feltétlen kell dobj kb semmit amivel így játszottál. flsuhdraw ellen persze játszhat így, de te flopon check hehindoltál, úgyhogy nem nagyon fog téged itt flushdraw-ra tenni szerintem

üdv, lino