[SH] NL20 AQo

• wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Pacific, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

MP: $49.16 (245.8 bb)
      CO: $31.38 (156.9 bb)
      BTN: $20.91 (104.6 bb)
      Hero (SB): $20.71 (103.6 bb)
      BB: $25.2 (126 bb)
      UTG: $9.35 (46.7 bb)

Preflop: Hero is SB with Q A
      UTG folds, MP raises to $0.70, 2 folds, Hero calls $0.60, BB folds

Flop: ($1.60) A T 3 (2 players)
      Hero checks, MP bets $1, Hero calls $1

Turn: ($3.60) 5 (2 players)
      Hero checks, MP checks

River: ($3.60) J (2 players)
      Hero bets $2, MP raises to $5.40, Hero folds

Results:
      $7.60 pot ($0.38 rake)
      Final Board: A T 3 5 J
      MP mucked and won $7.22 ($3.52 net)
      Hero mucked Q A and lost (-$3.70 net)

Statok a hyperlinken! BB-ről is!

note MP-ről:
      P_just C KK SB_CO
      P_R/cSqz AKo CO_BB
      ----
      F_3BP_3utca chb AKo T76s T 4 co_sb

Pre nem akartam blöffbe fordítani, ha Sqz-t kapok valószínű beraktam volna BB ellen, mert túl jó szitunak tartom, hogy ne blöfföljön rá ilyen Fto3Bet statokra MP-nél. + eddig 3bet/5betelt szóval lehet tágabban berakja.

Postflop a river érdekel. Ilyen WTSD mellett nem sok megadásra számítok rosszabb Ax-től, de ha passzolok, akkor 14-es AFQ-val kb csak value fog hívni. Mit lehet ilyenkor tenni. Rosszabbat szerintem nem hív, de nem is ad meg velük. ch/Fold river? Hívtam egy kisebbet, de fogalmam sincs miért, mert szinte biztos voltam benne, hogy foldol, néha meg visszaemel JJ, KQ..
  • 1 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Ilyen WTSD mellett nem sok megadásra számítok rosszabb Ax-től, de ha passzolok, akkor 14-es AFQ-val kb csak value fog hívni. Mit lehet ilyenkor tenni. Rosszabbat szerintem nem hív, de nem is ad meg velük. ch/Fold river? Hívtam egy kisebbet, de fogalmam sincs miért, mert szinte biztos voltam benne, hogy foldol, néha meg visszaemel JJ, KQ..
      Szia!

Így utólag jól látod a dolgot. A betet nem fogja rosszabbal megadni, hiszen már az AJ is beelőzött, ennél rosszabb Ax meg ha van is nála, azzal se hiszem hogy megadna.
      Szóval nem marad más mint a ch/F. Ugyanis azt se hinném, hogy majd most fog blöffölni valamivel.

üdv, pborisz