[SH] Nl4 Aa

• Scoszaft
      Scoszaft
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.26, Hozzászólások: 136
      BB: $3.55
      Hero (UTG): $5.81
      CO: $3.91
      BTN: $6.71
      SB: $8.84

BB: 63/17 3bet:5 Donk:14(22) Agg%:23 Utcánként:22/21/27 Hand:150 WTSD:31 W$SD:41

Pre: Még dobhattam volna az emelésre egy vagy két nagyvakot, mindkét vak fish volt.
      Flop: Meglepett ez a csúnya overdonk, itt Kx,JT+,J2,KK,JJ,22 és drawra néha idióta blöffre tettem. KK, JJ nem túl valószínű mert azzal valószínűleg 3 betelt volna.
      Turn: Itt hogy csekkelt szinte biztos voltam benne hogy ez valami air vagy draw. (Ha nem A esik és megint nagyot donkol akkor dobtam volna.)
      River: Legrosszabb lap, igaz KQ, JQ két párra javult, de szerintem azokkal max x/c-on lett volna.

A flop a kérdéses, hogy lehetet volna-e raiselni, de mivel nem tűnt annyira aggresszívnek hogy itt sok hülyeséggel tönkremenjen, megadjon azért inkább csak calloltam.

Pre Flop: ($0.06) Hero is UTG with A :club: A :spade:
      Hero raises to $0.12, 3 folds, BB calls $0.08

Flop: ($0.26) 2 :club: K :spade: J :diamond: (2 players)
      BB bets $0.36, Hero calls $0.36

Turn: ($0.98) A :heart: (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.70, BB calls $0.70

River: ($2.38) Q :spade: (2 players)
      BB bets $2.37 all in, Hero folds
  • 1 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Szia,

pre nagyobb 3bet, ahogy Te is javaslod
      postflop nem hiszem, hogy ezt bármelyik utcán is tudnám dobni ekkora fishnek... Ráadásul a donk a fisheknél legtöbbször gyengeség (mert mindonk/3betelni és x/r-elni szeretnek a legjobban:) ), nyilván játékosa válogatja, de ez a std tőlük...
      persze Te ültél ott és ha 140 hand alatt semm agresszió, akkor szóba jöhet a turn fold blankon, de én nem biztos hogy tudnám, lehet pont most gurult el a gyógyszer és a többi (unta meg a játékot)
      riveren Ok a fold. Főleg, hogy eddig passzív volt, csomó Tx ott van a rangeben, és itt már egyértelműen vagy pure air vagy Tx-e van, előbb nem túl valószínű a statok/readek miatt.

Gl,
      L.