[SH] NL25 A3o

• Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      SB:
      $10.14
      BB:
      $14.96
      MP3:
      $25.35
      CO:
      $49.83
      BU (Hero):
      $41.57

Preflop: Hero is BU with A, 3.
      2 folds, Hero raises to $0.75, SB folds, BB calls $0.50.

Flop: ($1.6) A, 5, Q (2 players)
      BB checks, Hero bets $1.25, BB calls $1.25.

Turn: ($4.1) 4 (2 players)
      BB checks, Hero checks.

River: ($4.1) 3 (2 players)
      BB bets $1.95, Hero calls $1.95.

Final Pot: $8.

Ellenfelem: 21/8 91 hand 33 fold to flop cbet, 1.7AF

Turnön szerintetek van értelme betelni? Riveren jó a call?
  • 2 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Turnön potkontrollért checkeltél, ezért azt a minimális river hívást mindenképp meg kell adnunk. (amúgy sem szabad félnünk a BDFtől, viszont raise-nek ugye nem sok értelme van, mert nem sok rosszabb tudna megadni, viszont annál több jó fogja ránk tolni)

Egyébként nekem reg ellen ilyen gyenge kickerrel még akár az is tetszene, hogy flop xback, aztán utána okoskodjon pozíción kívül. Viszont szerintem így sokszor betelni fog esetleg 1-2 utcát QK szerű handekkel, mert azt gondolja feladtuk a két magas lap láttán és mivel mi pozícióban vagyunk, ezért kényelmes lesz a játék turn/riveren így is.:)
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: Csubakoppanny

Egyébként nekem reg ellen ilyen gyenge kickerrel még akár az is tetszene, hogy flop xback, aztán utána okoskodjon pozíción kívül. Viszont szerintem így sokszor betelni fog esetleg 1-2 utcát QK szerű handekkel, mert azt gondolja feladtuk a két magas lap láttán és mivel mi pozícióban vagyunk, ezért kényelmes lesz a játék turn/riveren így is.:)
      Szia!

Igen ebben van ráció és vannak is olyan ellenfelek akik ellen így játszanék, de ez leginkább akkor jöhet szóba, ha agresszív az ellenfél és mondjuk sokat emel a flopon, vagy pedig sokat dob cbetre. Mivel ő eddig alig dobott a cbetekre, ezért ellene ok így és nyilván river sima call, hiszen egy csomó Ax TP betelni fog.

üdv, pborisz