[FR] NL2 ATo SB vs BB

• kperec
      kperec
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.30, Hozzászólások: 138
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

MP1 ($2.15)
      MP2 ($0.73)
      CO ($1.82)
      Button ($2)
      Hero (SB) ($2)
      BB ($4.69)
      UTG ($3.87)
      UTG+1 ($2.38)

Preflop: Hero is SB with A, 10
      6 folds, Hero bets $0.07, BB calls $0.05

Flop: ($0.14) 10, 5, 4 (2 players)
      Hero bets $0.08, BB raises to $0.24, Hero calls $0.16

Turn: ($0.62) K (2 players)
      Hero checks, BB bets $0.50, Hero raises to $1.69 (All-In), BB calls $1.19

River: ($4) 7 (2 players, 1 all-in)

Total pot: $4 | Rake: $0.14

Results below:

Hero had A, 10 (one pair, tens).
      BB had 10, J (one pair, tens).
      Outcome: Hero won $3.86

BB 23/10-et játszik, 5-ös AF-fel.
      Flopon csak sima call, az emeléssel csak dobatnám a blöffjeit. A turn raise-el azonban már nem adnék neki blöfföt, a dobás gyenge játék lenne(?). A megadással egyrészt kevesebb, mint potnyi pénzem maradna, másrészt, ha jön egy Ász, vagy egy harmadik treff, akkor lehet hogy nem tenné be a pénzét egy gyengébb kártyával. Ha a turn király segítette, akkor bakfitty...
      Rendben van a line?
  • 3 válasz
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.05.02, Hozzászólások: 7.073
      Szia!

Itt jó lenne tudni, hogy mennyit dobott eddig flopon cbetre és mennyit emelt, mert ezek nélkül eléggé homályban tapogatózunk.

GL:
      novy
    • kperec
      kperec
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.30, Hozzászólások: 138
      Szia novak53!

Köszönöm az elemzéseket!
      Szóval flopon 0%-os a fold to cbet értéke, de csak 31 hand alapján - ez szerintem nem túl releváns...
      Utólag kicsit túljátszásnak érzem, ha nem vakharcról van szó, akkor lehet hogy nem erőltetném (ezért is tettem be).
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.05.02, Hozzászólások: 7.073
      Valószínűleg úgy játszanék, hogy törnön is csak c/c lenne a játékom, és biztonságos riveren is. Ez a river például elég jó, mert 76, QJ és backdoor flöss sem egészült ki, így ott nyugodtan megadnék.

Persze az valóban sokat számít, hogy SB vs BB szituáció, így szélesebbek lesznek a skálák. A törn c/r nekem azért nem tetszik annyira, mert nagyon sok gyengébb lapot eldobatunk. Igazából ettől a laptól sem vártam megadást, de micro limiten azért vannak fura dolgok.

GL:
      novy