[SH] NL25 44 deepen

• Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      CO:
      $26.49
      BU:
      $28.09
      SB:
      $25.87
      BB:
      $27.16
      MP2 (Hero):
      $37.09
      MP3:
      $52.68

Preflop: Hero is MP2 with 4, 4.
      Hero raises to $0.75, MP3 calls $0.75, CO calls $0.75, 3 folds, 2 folds, BB folds.

Flop: ($2.6) 5, 4, T (3 players)
      Hero bets $2.00, MP3 calls $2.00, CO folds.

Turn: ($6.6) A (2 players)
      Hero bets $4.70, MP3 calls $4.70.

River: ($16) 9 (2 players)
      Hero bets $9.25, MP3 raises to $45.23(All-In), Hero calls $20.39.

Final Pot: $90.87.

Ellenfelem:
      28/20 210 hand 71% w$sd 73% fold to flop cbet 3.3AF, River agg% 25
  • 15 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Hali!
      Ennyi infóból szerintem dobhatatlan.

Asztal: 5:diamond: 4:spade: T:club:  A:heart:  9:heart:
             Részesedés   Nyert  Osztozás
      MP2        60.00%  60.00%     0.00% { 4h4c }
      MP3        40.00%  40.00%     0.00% { TT, 55, ATs, ATo }

Esetleg egy raise cbet stat nem volt (kialakulóban)?:D
      De mivel semmi húzó nem volt kint, ami besült volna, ezért szerintem egy ilyen range-el támadhat be téged, ami ellen ahogy az ábra mutatja, bőven elől vagyunk.:)
      23s kizárt, hogy lenne nála szerintem, AAval 3betel valszeg, azt pedig nem tudjuk hogy visszaemelne-e riveren TP-okkal, de valszeg nem (pláne deepen) és nincs is erre szükségünk.
      AT-el simán játszhat így, megadhat UTG emelést vele, aztán call két utca, mert csak dobatnád a gyengébbeket, így meg enged blöffölni...
      Szóval szerintem simán jól volt ez így megjátszva. :s_thumbsup:
    • Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Én még A9-et is beletenném a range-ébe. Flopon blöffre tesz, turnön calloz a top párjával. Riveren beteszi a két párjával. Szerintem ez is reális lehet, nem gondolod?

Mondjuk a 73%fold to flop cbet miatt lehet A magassal nem callozgat csak úgy a flopon. :D
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Az utolsó sorodban ott is van a megoldás, ami kizárja azt a handet.:D
      210 hand alatt azért kialakult róla az a kép, hogy nem épp az a floatolós fajta.:)
    • Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      A5/A4 ? Az sem kizárt, nem gondolod? :D
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Ennyi infóból szerintem az se fog callozni flopon.
    • nelayan
      nelayan
      Bronz
      Regisztrált: 2013.02.08, Hozzászólások: 196
      Sziasztok!

Szerintem meg nagyon határeset a call. :)
      Két párt szerintem itt nagyon ritkán fog pusholni. Nem tűnik teljesen fogalmatlan játékosnak, fel tudja mérni, hogy deepen van. Itt az ő esetében az AT push az már blöff, és nem valuebet. Nem fogjuk gyengébbel callozni. Vagy set-el callozzuk, vagy dobás. Még AK sem fogja callozni ezt a river push-t.

Read nélkül deepen ez szerintem nagyon határeset call. De ha ezt blöffölte, vagy két párt tolt be, akkor note-old, és ezután soha nem szabad itt dobni. ;)

Azért hozzáteszem, hogy ezt játék közben nagyon ritkán tudnám dobni. Becsukott szemmel megnyomnám a callt! :pokerface:

Majd elemzés után azért írd meg, hogy mi volt nála.

Az én tippem: TT :)
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.128
      Sziasztok!

Gondoljátok, hogy UTG emelést callozna HJ-en ATo-val? Szerintem ez lehet az egyik kulcsa a döntésnek.

Mert ha a lehetséges 7 ATo kombináció közül 1 is nála lehet, már +EV a call, de ha például csak a legpesszimistább [55,TT,ATs] range-et nézzük, akkor már nem igazán tudunk megadni.

De ha már ATo-t adok neki, akkor mehet egy AA kombó is (esetleg squeeze-happy playákkal a hátunk mögött). De még akkor is jó vagy, ha benne van egy ATo. Amúgy 2 AA-val és 1 ATo-val a skálában lesz pont nullszaldós a call, de ez igen pesszimista range.

Egyébként szerintem nincs benne ATo, mindenesetre érdekes hand. Valószínűleg bele kell(ene) tennünk legalább egy blöff kezet is a range-be, de a board textúra alapján nem sok minden gyengébb lehet nála.

Kíváncsi vagyok az elemző véleményére.
    • Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Örülök, hogy ilyen nagy az érdeklődés a handre. :D Majd megírom, hogy mi volt nála, ha az elemző is leírja a véleményét. :)
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Én eldobtam volna. 73%-ban foldolt cbetre!

ATs talán lehet nála, de azzal, hogy riveren AI megy vele kb csak blöffbe fordítja. Mitől várna megadást? AK-tól, A9-től? Ezek majdhogynem csak blöffcatcherek, ahogyan a kis setünk is ha R AI megy. Pár lap van amit talán verünk és ezek szerintem a 76s, A3s, A2s, amikkel a riveren képes lehet blöffölni. AT, A9 easy callja van és kész, nem R AI. A 76s, A3s, A2s más tészta, mert ilyen stackel hatalmas implikált esélye van megadni Flop/Turn, és nagyon nagy a FE-je is a riveren. Mivel viszont ismeretlen és nem tudom képes-e blöffölni és az egész stackjét használni ezért dobom, de ha tudnám, még lehet akkor is inkább eldobnám.
    • Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      wolv3rine köszi neked is a hozzászólást! :)

Van itt mindenféle vélemény. Igazából én is azon morfondírozok, hogy lehet dobni kéne a riveren a pushra. Csak azon gondolkoztam, hogy 46$-os potba kell megadnom még 20$-t. Nem tudom, hogy dobható-e. Blöffölhet is, mert épp úgy van kedve...blöffbe is fordíthat valamit, amiről nem tudja, hogy épp most blöffbe fordítja. Nem tudom, tényleg, hogy mi lenne a jó. :D
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.128
      Nagyon érdekes hand mindenesetre. 55-tel ugye easy call lenne, de bottom settel azért tényleg necces.

Viszont pont azért, mert neked itt a legtöbb lapot el kell szórnod, jó lehet tőle a River blöff, vagy esetleg egy made hand blöffbefordítása. Ha pl. már a flopon kint lett volna az ász, szerintem simán blöffbe fordíthatna itt egy AQ-t vagy AJ-t. Lehet amúgy, hogy ezt csinálta itt egy Tx-szel vagy JJ-vel.

Kíváncsi vagyok, hogy mi a hand vége.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Blöffölhet, de ezt nem tudjuk és ismeretlen arcnak ezt nem tudom megadni.

Ha már lenne infóm, hogy agro és szívesen fordít blöffbe busted draw-kat, kész lapokat, amikkel már nem tud megadni, 3utcát képes barrelezgetni ha kedvező a board, vagy bármi ami kicsit segíthet a döntésben, akkor már elgondolkodnék a megadáson.
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      wolv3rine meggyőzött:D
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Sziasztok!

Bocsi hogy ilyen későn értem ide, de az újabb beírások miatt mindig előre került a hand ugye, én meg a végéről haladok sorban előre.

Nos ez tényleg egy elég nehéz döntés és csak azon múlik, hogy tudunk-e blöfföt tenni a range-ébe.
      Azt nem hiszem, hogy ATo-val callozna UTG emelést PF, főleg deepen, szóval úgy gondolom azt kizárhatjuk a range-éből. Ha viszont csak a két szett és az ATs marad, akkor ahogy írtátok is, ez egy sima dobás.
      A szituáció egyébként neki nagyon jó lenne egy blöffre Tx-el, mert az nyilvánvaló a river betméretből, hogy nem vagyunk túl erősek.
      De ez a durván magas w$sd és a magas fold to cbet stat bennem valahogy azt erősíti, hogy ez a játékos inkább value-ból tolja ezt, mint sem blöffből. Egyébként én az AA-t se zárom ki a range-éből.
      Lehetne még nála A5s, A4s, de azokkal is kizárt, hogy értékért pusholjon riveren.
      Szóval én ennyi infóval jobban hajlok a fold felé.

üdv, pborisz
    • Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      köszönöm a sok hozzászólást! :)

55 volt ellenfelemnél :D