[SH] Nl20 Qq

• Riverrat18
      Riverrat18
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.20, Hozzászólások: 529
      Prima, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (CO): $36.66 (183.3 bb)
      BTN: $36.68 (183.4 bb)
      SB: $3.39 (17 bb)
      BB: $51.50 (257.5 bb)

Preflop: Hero is CO with Q Q
      Hero raises to $0.60, BTN calls $0.60, SB calls $0.50, BB folds

Flop: ($2) Q 9 3 (3 players)
      SB checks, Hero bets $1.20, BTN calls $1.20, SB folds

Turn: ($4.40) T (2 players)
      Hero bets $3.20, BTN calls $3.20

River: ($10.80) 2 (2 players)
      Hero bets $6, BTN raises to $18.60, Hero calls $12.60

Az ellenfél ismeretlen volt egy olyan 20 hand volt róla ezalatt normális statokkal rendelkezett. A kérdésem az lenne, hogy a riveren jó a megadás vagy érdemes pusholni? Dobás nem hiszem, hogy szóba jöhet.
  • 4 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Hali!
      Itt szerintem valuepushunk van riveren. Bár kissé meredekek a stackméretek, de az az 1 hand, ami ver, nagyon ritkán lesz nála, mert feltételezhetően már turnön berakta volna... az egyetlen KJ kombó, ami logikusan lehet nála az ugye a K :club: J :club: (esetleg nagyon ritkán ennek a káró megfelelője)
      Viszont az előző mondatomból kiindulva, valszeg minden settel brokeolt volna ugyan úgy korábban... szóval itt ez valami nagyon idióta játék volt tőle...

Szóval én ezt a range-et találom nála logikusnak, ami ellen könnyedén berakjuk:

Asztal: Q:club: 9:club: 3:diamond:  T:diamond:  2:spade:
             Részesedés   Nyert  Osztozás
      MP2        81.82%  81.82%     0.00% { QdQs }
      MP3        18.18%  18.18%     0.00% { TT-99, 33, KdJd, KcJc }

Kérdéses még az a néhány lehetséges két pár, de szerintem az nagyon nem lesz nála, mert ha settel nem is, azokkal szerintem még inkább betette volna korábban.
    • Riverrat18
      Riverrat18
      Bronz
      Igen nekem is hasonló volt a gondolat menetem csak attól féltem, hogy szettel már legkésőbb turnön beteszi, míg egy sorral aminek színhúzója van megadhat, mivel szinte semmitől nem kell tartania. Én sorra tettem vagy valami őrült blöffre parti közben. Ezért csak megadtam.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: Csubakoppanny
      Hali!
      Itt szerintem valuepushunk van riveren. Bár kissé meredekek a stackméretek, de az az 1 hand, ami ver, nagyon ritkán lesz nála, mert feltételezhetően már turnön berakta volna... az egyetlen KJ kombó, ami logikusan lehet nála az ugye a K :club: J :club: (esetleg nagyon ritkán ennek a káró megfelelője)
      Viszont az előző mondatomból kiindulva, valszeg minden settel brokeolt volna ugyan úgy korábban... szóval itt ez valami nagyon idióta játék volt tőle...

Szóval én ezt a range-et találom nála logikusnak, ami ellen könnyedén berakjuk:

Asztal: Q:club: 9:club: 3:diamond:  T:diamond:  2:spade:
             Részesedés   Nyert  Osztozás
      MP2        81.82%  81.82%     0.00% { QdQs }
      MP3        18.18%  18.18%     0.00% { TT-99, 33, KdJd, KcJc }

Kérdéses még az a néhány lehetséges két pár, de szerintem az nagyon nem lesz nála, mert ha settel nem is, azokkal szerintem még inkább betette volna korábban.
      Szia!

Egyetértek. Ez egy sima value push. Viszont már a floptól sokkal nagyobbakat kellene betelni ilyen húzós boardon.

üdv, pborisz
    • Riverrat18
      Riverrat18
      Bronz
      Igen a flop betméret elég kicsire sikeredett, köszönöm a tanácsokat egyébként 3-as szett volt nála és ha így játszott a pusht is adta volna. Legközelebb figyelek erre.