[SH] nl50

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Sziasztok!

villain: 43/21/ 7% 3bet/ Ftcbet 3B pot 75% (4)/ AF turn 4,2 48%, riv 5,5 44%/ WTSD 23%/ WonSD 54%/ 180 hand
      bet OOP vs missed cbet turn 71% (7), riv 67% (3)

Blöfföltetni akartam, agró hozzá. cbetekre meg sokat dob.

Insta ch/callon, meg insta ch/pushon volt.

Érdekes, FD-vel nem donkolna turnon? Kx-re tettem igy a játéka alapján.

Ez fold? Ha blöfföni akarna, nem gondolkodna kicsit?

Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

CO: $63.28 (126.6 bb)
      Hero (BTN): $50 (100 bb)
      SB: $54.85 (109.7 bb)
      BB: $50.75 (101.5 bb)
      UTG: $76.32 (152.6 bb)
      MP: $21.32 (42.6 bb)

Preflop: Hero is BTN with A T
      UTG folds, MP raises to $1, CO calls $1, Hero raises to $5, 3 folds, CO calls $4

Flop: ($11.75) A 2 6 (2 players)
      CO checks, Hero checks

Turn: ($11.75) K (2 players)
      CO checks, Hero bets $6.50, CO calls $6.50

River: ($24.75) 7 (2 players)
      CO checks, Hero bets $11.50, CO raises to $51.78 and is all-in, Hero?
  • 3 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Épp azaz, hogy akkor gondolkodna egy kicsit, ha volna valamije/javult volna valamit... szerintem:)
      Ezek miatt az insta cselekedetek miatt szerintem jó a call riveren, bár eléggé határeset, félő, hogy sokszor nézünk bele valami (random) jobb kézbe. :f_frown:
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      ATo pre szerintem határeset 3B. Tuti, hogy Fish és én inkább AJo+al kezdenék.

Ezzel az infoval szerintem jó a flop chb.

Turn úgy gondolom mehetne kicsit nagyobb bet, mivel nem kell balanszálni és Ászal- valszeg hívott volna.

Riveren chb-elek, és örülök a mutatásnak. Ilyen WTSD-vel nem várnék megadást túl sok rosszabbtól. Jobbat+ nem nagyon dobatsz.

Ezzel a játékkal riveren Bet/Foldoltam volna. Kész a Flush, lehet nála A7, ki tudja, talán K7, 76 is.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Nos igen, itt a PF 3bet kissé kérdéses. Mert ugyebár ilyen lazább arccal a potban blöff 3betnek nem igazán tetszik, ha meg értékért 3betelsz, akkor nem értem a flop chb-ot, hiszen TP-unk van.
      De nekem pont ez a problémám, hogy az AT már elég karcsú érték 3betnek, főleg hogy eddig nem is ment túl lazán mutatásig CO.

Flop chb után én is nagyobbat betelnék turnön és mivel eddig sokat betelt missed cbetre, ezért a FD-kat kizárnám a range-éből és inkább valami közepes kézre, mint pl. Kx, vagy 3. pár tenném és ez ellen szerintem belefér még egy kisebb river bet. Bár az tény, hogy nem túl magas a wtsd, szóval a chb se lett volna éppen nagy hiba.
      Így meg nyilván bet/fold, bár könnyen lehet hogy csak blöffbe fordítja a közepes kezét, mert úgy gondolja mutatással már nem nyerhet. Csak ahhoz kevés az infó, hogy megadjak.

üdv, pborisz