[SH] NL30 - KK 4bet potban

• ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.128
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.30(BB) Replayer
      SB ($29.25)
      BB ($16.79)
      Hero ($31.86)
      CO ($33.42)
      BTN ($30)

Dealt to Hero K:spade: K:club:

Hero raises to $0.90, fold, BTN raises to $2.70, fold, fold, Hero raises to $6.20, BTN calls $3.50

FLOP ($12.85) A:spade: T:spade: 4:diamond:

Hero bets $5, BTN calls $5

TURN ($22.85) A:spade: T:spade: 4:diamond: 4:spade:

Hero ? (stack:$20.66)

Megnyugtató, hogy még mindig nagyszerűen működik az ász mágnes. :rage:

BU 24/21-es agro (AF4.3) regular 8.2k hand alatt
      7% 3bet, ami BU-n 6% ; vs. HJ 5% | Fold to 4bet 56%, 5bet 22%
      3bet potban 53%-ban foldol cbetre (tudom, hogy ez 4bet pot)
      bet vs. missed cb (F/T/R): 81(32)/60(5)/100(3)

Kissé meglepett az arc 4bet callja, de igazából az elmúlt hónapok tapasztalata alapján lassan már standarddá váli ez regular arcoktól...

Flop x/fold gondolom elég weak lenne. Egy utca x/c esetleg, majd feladni? Vagy teljesen átállni blöffcatchre, és végig x/c line? Vagy mi?

Egy cbetet megeresztettem, de igazán meg sem tudom indokolni, hogy miért. A turn feladós x/f valszeg, ha nem ász vagy király jön, de megjött egy nut FD. x/c? x/f? esetleg push?
  • 3 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Szerintem semmiképp sem weak egy egyszerű x/f flopon, mert az ő range-e szerintem iszonyat A heavy lesz.
      Viszont ami furcsává teszi a szitut azok a BDFD és set outjaink, emiatt valszeg a félblöff lesz a jó megoldás és akkor ugye ezen a turnöm is folytatnunk kell mindenképp... csak aztán riveren jön a szívfájdalom, ha nem találunk be, mert ha turnön is adja, akkor nagyon sokszor AK lesz nála, amivel nem merte betenni postflop. :f_mad:
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Flopon még biztos nem adnám fel, mert abban bíznék, hogy egy JJ, QQ, vagy valami eltévedt Tx még megadja a cbetünket és aztán lepasszoljuk riverig. De a tervem az, hogy attól kezdve ch/F.
      Persze jól néz ki a FD turnön, de hiába betelnénk (ami ugye már push lenne), abban érték ugyebár nem lesz, mert rosszabb nem fog megadni, jobbat pedig őszintén szólva kizárt, hogy eldobjon.

üdv, pborisz
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.05.02, Hozzászólások: 7.070
      Sziasztok!

Az ellenfél 4bet call range maximum JJ+,AK. Ennél szerintem sosem lesz tágabb, mert keveset 3betel, 4betre is átlagosan dobál.

Lehet betelni a flopon, de inkább 4$-t nyitnék csak, hogy kapjunk megadást JJ vagy QQ lapoktól. Törnön pedig check/decide, ha pushol, akkor dobni kell ofc, de ha vmiért csak 10$-t vagy kisebbet nyitna, akk c/c. A törn pushnak semmi értelme, ahogy borisz is írta. :f_thumbsup:

üdv:
      novy