[SH] NL10 A5s [2013.04.04]

• Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.1(BB) Replayer
      [] SB ($16.85)
      (BB) ($10.1)
      Hero ($10.7)
      CO ($8.2)
      BTN ($10.65)

Dealt to Hero 5:spade: A:spade:

Hero raises to $0.3, fold, BTN calls $0.3, SB calls $0.25, fold,

FLOP ($0.95) Q:spade: 5:diamond: 3:club:

SB checks, Hero checks, BTN checks,

TURN ($0.95) Q:spade: 5:diamond: 3:club: 7:spade:

SB bets $0.55, Hero calls $0.55, BTN calls $0.55,

RIVER ($2.75) Q:spade: 5:diamond: 3:club: 7:spade: A:heart:

SB bets $2.05, Hero folds BTN folds

SB wins $2.65

BTN egy laza fish, akiről valamiért nem tölti be a HM-em most a statokat, úgyhogy emlékezetből mondom
      Pre magas 70 körüli vpip, post AFQ-k 30 körül minden utcán
      flop ftocbet 79% viszonylag nagy mintán

SB 25/20 166 hands
      3bet 12% (51)
      sqz 0% (11)
      31/39/25/20
      to/fl/tu/riv
      wtsd 30% (33)
      wwsf 48%
      w$sd 30% (10)
      ftocbet 20% (5)

Pre open ok? A fish miatt, ellene szívesen játszom ezt, úgyis majdnem minden flopon dob...

Flop cbet mehetett volna? Talán több FE-m van 3way így SB ellen is, bár ő látszólag nem sokat dobált eddig.

Így játszva a turnt azért adtam, mert elég közeli az odds, ugye nut fd + 5 + A is sokszor out lehet amiatt, hogy a fisht AQ-val általában sqzelné preflop, ráadásul néha feladatja a riveren a gyengébb handeket és nyerhetek akár 5x-szel is.

Így viszont nagyon sick, mert elvileg egy számolt outot eltaláltam, viszont így, hogy a fish is megadott már erősen kétlem, hogy blöffölne, vbetelni meg ilyen betsizezal tényleg csak AQ-t, meg kb seteket fog...

Ok lenne itt a call, ha turntől HU maradunk? Elég jó bluff lap ez neki, és valszeg ő is látja, hogy a fish dobál a cbetekre / tőle már turn sok foldot kap úgyis.
  • 1 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Szia,

Igazat is adnék, de nekem ez a fél pot betsize a turnon, majd riveren nagyobb bet, mindig blöff heavybb mint a nagy pot, kisebb pot vagy nagy pot, nagy potbet... Most miért betel fél potot szettel, miért nem akar valuet nyerni???

Na mind1, kár, hogy nálunk van A, mert így elég sok semiblöff kombó kiesik... És persze agrónak is kell lennie hogy meglépje, most nem akarok stovelni de az első bekezdés miatt én itt megadok:) SB fold to cbet, és egyéb SD statjai is elég furák... El tudom képzelni, hogy valami kisebb pocketet blöffbe fordít, vagy fish miatt nagyon szélesen ad meg pre pl Qxs-el (minden Ax ott lesz szerintem)...

{55,33,AQs,A7s,A5s,A3s,AQo,A7o,A5o,A3o} így megvagyunk és only value... néha meg nyilván lehet 8s9s+ (4-5 kombó turnolt fd), blöffbe is fordíthat handet lehet néha Q7s, és mint írtam nekem szettel nem túl értelmes a line...

Gl,
      L.