[SH] NL Speed J9-el JJ3 flopon x/r?

• Randalph78
      Randalph78
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.04, Hozzászólások: 1.139
      IPoker, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: $7.85 (157 bb)
      UTG: $5.49 (109.8 bb)
      MP: $1.43 (28.6 bb)
      CO: $7.73 (154.6 bb)
      BTN: $3.15 (63 bb)
      Hero (SB): $7.62 (152.4 bb)

Preflop: Hero is SB with J 9
      UTG raises to $0.30, 3 folds, Hero calls $0.28, BB folds

Flop: ($0.65) 3 J J (2 players)
      Hero checks, UTG bets $0.45, Hero calls $0.45

Turn: ($1.55) 8 (2 players)
      Hero checks, UTG checks

River: ($1.55) T (2 players)
      Hero bets $0.77, UTG folds

Results:
      $1.55 pot ($0.07 rake)
      Final Board: 3 J J 8 T
      UTG mucked and lost (-$0.75 net)
      Hero mucked J 9 and won $1.48 ($0.73 net)

Hello!

Az érdekelne, hogy itt ha flopon egy check/raise all-int csinálok, akkor vajon elérhetem-e azt hogy blöffnek higgye? Vagy ilyen mélyenszántó elképzeléseket ne feltételezzek ezen a limiten? :D
      Vagy az azért sem lenne jó, mert ha beleszaladok egy magasabb bubiba, akkor pápá?
      Csóka ismeretlen, 3 handem volt róla.

Előre is köszönöm a választ.
  • 9 válasz
    • csikkanto
      csikkanto
      Bronz
      Regisztrált: 2010.05.12, Hozzászólások: 723
      Szia
      Nálam ez preflop sima fold. UTG 6bb-ig openel, mi azt úgy adjuk meg, hogy oop leszünk egy nagyon gyenge lappal. Ismeretlenként én inkább erősnek veszem az utg range-t. Mondjuk ezzel a lappal soha nem adnák meg utg emelést.
      A flop x/r-nek sztem semmi értelme lett volna. UTG range-ben gyengébb J amúgy sem valószínű. A megadással bent tartjuk a gyengébb lapjait is, amit ha akar még betelhet.
    • Randalph78
      Randalph78
      Bronz
      Szia!

Köszönöm a válaszodat, részben egyet is értek vele. Normál esetben magam sem adnék meg ilyen méretű utg emelést, egy dolog miatt tettem ezt mégis.
      Mégpedig, hogy elképesztően nit a mezőny William Hillen, micro limiten. De annyira, hogy már a költözködést fontolgatom másik szájtra, mert elképesztően passzívak. :s_frown:
      HÁT HOL VANNAK A NAGY FISHEK??? Kicsit frusztráló tud lenni, mikor rendre körfoldolják a monstereidet, csak ide kapásból 4-5 ászos, királyos, dámás handet tudnék berakni ebből a sessionböl, amiben ezt a handet játszottam, amiben mindenki rámbaszta.
      A mostani sessionömben már minden szarral emeltem utg-ből is, szinte 100%-ban loptam, és már a sikító frász kerülgetett a sok fold, fold, fold lát látványától.

Szóval ennek terméke ez a megjátszás is. :D
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Ha mindenki nit akkor openelhetsz lazábban, de egy nyitást, főleg UTG-ből ne adj meg ilyen lazán (elvégre mindenki nit, a nyitórange erős lesz...)

3bb openre is sima fold, 6-ra meg főleg.

Így elsőre flop ch/c, turn ch/c, river ch/f...

Ahogy alakult Jx sosincs nála, talán még kisebbet betelnék hátha leheroz A high vagy valami alacsony PP.
    • chipsoher
      chipsoher
      Bronz
      Regisztrált: 2011.12.01, Hozzászólások: 1.742
      c/r AI tökéletes itt flopon. Ha fish ellen vagy akkor azért, ha reg ellen akkor azért. Fish megad gyengébbel, reg meg totál idióta fish move-nak nézi és simán megadhat fölépárral - ellene egyébként úgysincs benne value akármit is csinálsz másképp.
    • Chymera
      Chymera
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.09, Hozzászólások: 2.531
      Szerintem egy reg nem fogja bloffnek nezni ha egy masik reg minden kulonosebb kozos history nelkul itt c\rAI megy flopon.
    • Randalph78
      Randalph78
      Bronz
      Szerintem egy reg nem fogja bloffnek nezni ha egy masik reg minden kulonosebb kozos history nelkul itt c\rAI megy flopon.

Lehet. ám ha nekem nincs infóm róla, akkor valszeg neki sincs rólam. Szóval köszönöm a megtisztelő reg státuszt, de infó nélkül nem hinném hogy annak tartana. (Amúgy nem is vagyok az. Talán csak félreg. ) :pokerface:
      Csak ez a gondolat fogalmazódott meg bennem, a handek vissza nézésekor, és gondoltam megkérdezem a nálam okosabbakat.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Sziasztok,

Pre természetesen fold, postflop meg calldown...

De azért picit segítek másban is, ha nagyon nitty a mezőny és soha nem fizetnek ki, ilyen 10/9es arcokra gondolok, akkor--->

menjen 80% CO steal
      menjen 100% BTN steal
      menjen 80-90% cbet (szinte minden boardon) headsup, multiway meg a jobb flopokon...

És inkább FE-re menj rá... De nyilván azért rangeket/hand readinget megtartva, és itt is inkább 3bet akkor már J9s-el... bár ha mindenki egyet cbetel és riveren insta x/f-ol az megint más... Mindenesetre ezen a limiten is lehet nyerni, mert túl sokat dobnak egyszerűen csak más játék kell...

GL,
      L.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Ja és tényleg nitek legyenek:) és sokat dobáljanak, de inkább stealből nyerd a pénzt és ne postflop laza callokból OOP erősebb range ellen (egyik +EV, másik nem)...

Ha stealelsz és nem találtál semmit és adják a cbeted, akkor add fel, mert már ezzel az akcióval pénzt termeltél a nitek ellen...
    • Tamaseger
      Tamaseger
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.14, Hozzászólások: 392
      Mindenképp speed hold 'em-et szeretnél játszani? :)
      Mert anno még cg-s korszakomban énis toltam amikor elterjedt, és pont a sok dobálás miatt hagytam abba. Zoom pókernél van időd kivárni a normális handeket, és ezt sajnos a legtöbb fish is tudja. Szóval a playerek nagyrésze csak ezeken az asztalokon dobál ennyit, sima cg-n elkjapja őket az unalom, és megadnak, csak hogy játszanak :f_biggrin: