[SH] NL 25 AQo Rush

• SzamEE07
      SzamEE07
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.19, Hozzászólások: 2.075
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($14.67)
      BB ($25)
      UTG ($25.69)
      Hero ($31.14)
      CO ($25.35)
      BTN ($37.33)

Dealt to Hero Q:heart: A:club:

UTG raises to $0.50, Hero raises to $2, fold, fold, fold, fold, UTG calls $1.50

FLOP ($4.35) Q:club: 5:heart: J:club:

UTG checks, Hero bets $2.30, UTG calls $2.30

TURN ($8.95) Q:club: 5:heart: J:club: 7:heart:

UTG checks, Hero bets $5.50, UTG raises to $21.39 (AI), Hero ???

Villain: ismeretlen

Preflop a minraise miatt ment a 3b. nem éreztem valami erősnek az openraiset + ilyen oddsokkal sok callt kaphatok még mögöttünk.
      Flopon könnyebben el tudtam volna engedni, de ez a turn elég kérdéses számomra..
  • 2 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Először azt akartam írni, hogy instafold, mert a turn x/r-eknek (ismeretlentől) nagyobb hitelt kéne adnunk, de most így másodjára belegondolva elbizonytalanodtam, mert tényleg nagyon értelmetlen ez a megjátszás.

Viszont sajna ez szerintem inkább lesz valami slowplayelt monster, mint pure blöff... nem nagyon tudok elképzelni nála rosszabbat, amivel így játszana, bármennyire is idióta a line.
      Ha esetleg azt gondoljuk a turnön, hogy ott lesz az a néhány pár + redraw is a range-ében, akkor is nagyon rosszul állunk ellene, így valszeg jobb, ha olcsón megússzuk a leosztást. :f_cry:
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

A minraise miatt nem rossz döntés a 3bet PF, mert vélhetően fish lesz. Viszont hiába minraise, én akkor is normál méretűt 3betelnék, szóval nagyobbat.
      Turnön nagyon nehéz döntés előtt állunk, mert ismeretlen az ellenfél, de közben meg atom húzós a board. Megmondom őszintén, hogy itt nem tudok okos lenni, mert nincs mi alapján dönteni. Vélhetően a dobás lenne a jobb döntés, de én képtelen lennék dobni ilyen húzós boardon.

üdv, pborisz