[SH] NL25 A2s river

• Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (4 handed)

Known players:
      BB:
      $36.92
      CO (Hero):
      $25.00
      BU:
      $25.00
      SB:
      $23.62

Preflop: Hero is CO with A, 2.
      Hero raises to $0.75, 2 folds, BB calls $0.50.

Flop: ($1.6) J, 7, 4 (2 players)
      BB bets $0.76, Hero raises to $2.25, BB calls $1.49.

Turn: ($6.1) 9 (2 players)
      BB checks, Hero bets $4.35, BB calls $4.35.

River: ($14.8) 6 (2 players)
      BB checks, Hero bets $6.50, BB calls $6.50.

Final Pot: $27.8.

Ellenfelem: 86/33 1.1AF 45hand ismeretlen 25% fold to flop cbet, de kicsi a minta

Kérdés, hogy riveren jó-e ez a fél potos tuti value, vagy inkább pusholni kellene-e? Melyikben láttok több értéket?
  • 4 válasz
    • Atis86
      Atis86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.10, Hozzászólások: 486
      Szia

Igy játszva turnön biztos, hogy nagyobbat hívnék és riveren push.
      Floppon nem biztos, hogy emelnék inkább csak megadnék.
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Ha már adja a turnt, akkor általában adni fog bármilyen potalatti betet riveren szerintem.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Flop ez csak Call. Villain egy hatalmas Fish, és nem várnék dobást tőle ilyen boardon- márpedig egy húzóval abból kapunk értéket ha dobnak. Berakni sem akarom, nincs akkora EQ-nk, de dobni sem dobhatunk.

Flop R után Turn akkora size-al hívnék, amekkora elegendő ahhoz, hogy riveren be tudjam pakolni. Szóval kb PotB és river Shove.

Szerintem amivel megad 6,5$-t a riveren, azzal megad 8-9$-t is. Kicsinek érzem a vbetet. Amúgy meg szerintem nem a T9o, J5o, J7o szerű kezei ellen hívnék, hanem a 2pár, sor, Flush tpusú kezektől várnék megadást és magasabbra venném a vbetet 11.75$ körül hívnék. A shove-ot szerintem a turn betsize miatt hanyagolnám, Flush-el úgyis visszatolja.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Flop ez csak Call. Villain egy hatalmas Fish, és nem várnék dobást tőle ilyen boardon- márpedig egy húzóval abból kapunk értéket ha dobnak. Berakni sem akarom, nincs akkora EQ-nk, de dobni sem dobhatunk.

Flop R után Turn akkora size-al hívnék, amekkora elegendő ahhoz, hogy riveren be tudjam pakolni. Szóval kb PotB és river Shove.

Szerintem amivel megad 6,5$-t a riveren, azzal megad 8-9$-t is. Kicsinek érzem a vbetet. Amúgy meg szerintem nem a T9o, J5o, J7o szerű kezei ellen hívnék, hanem a 2pár, sor, Flush tpusú kezektől várnék megadást és magasabbra venném a vbetet 11.75$ körül hívnék. A shove-ot szerintem a turn betsize miatt hanyagolnám, Flush-el úgyis visszatolja.
      Szia!

Egyetértek

üdv, pborisz