[SH] NL50 4-6s

• Somogyi0
      Somogyi0
      Arany
      Regisztrált: 2012.03.10, Hozzászólások: 862
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($50)
      Hero ($50.75)
      UTG ($53.90)
      CO ($39.75)
      BTN ($50)

Dealt to Hero 4:heart: 6:heart:

fold, fold, fold, SB raises to $1.50, Hero calls $1

FLOP ($3) J:heart: 3:club: 6:spade:

SB bets $2, Hero calls $2

TURN ($7) J:heart: 3:club: 6:spade: K:club:

SB checks, Hero bets $4, SB calls $4

RIVER ($15) J:heart: 3:club: 6:spade: K:club: 8:spade:

SB checks, Hero bets $9.50, SB calls $9.50

• 3 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Szerintem riverig okés a játék ,bár én inkább adnék suited broadwayekkel ellene SB vs BB és az ilyesmikkel akár 3betelnék HA magas a fold to 3bet in SB-je (bár ehhez nagyobb minta kell)... bár igen, keveset barellezik, de a mellékelt popupból nem derül ki, hogy mennyit dob floatra + a WTSD-ja eléggé magas...
      Riveren viszont pont a magas WTSD és a turn x/c miatt már nem hívnék ellene.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Én szívesebben 3betelnék ezzel a lappal, minthogy megadjak, mivel nagyon ritkán fogunk jól flopolni és a kezdeményezés sem lesz nálunk. Ha véletlenül passzol SB az pedig nem mindig jelent majd feladást ilyen WTSD és F2cB mellett. SB-ről elég sokx dobnak 3betre, ha véletlenül 4betel, akkor easy fold.

Pre call után Flop megadnék és turn Fold ha hív tovább. A turn passz után megpróbálnék olcsón SD-ig jutni és lepasszolni a riverig.

Ha már egyszer megpróbáljuk blöffbe fordítani a kis párunkat, akkor turn 5$ és river 11$ betelnék. Nekem ezek a size-ok nagyon alacsonyak.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Én szívesebben 3betelnék ezzel a lappal, minthogy megadjak, mivel nagyon ritkán fogunk jól flopolni és a kezdeményezés sem lesz nálunk. Ha véletlenül passzol SB az pedig nem mindig jelent majd feladást ilyen WTSD és F2cB mellett. SB-ről elég sokx dobnak 3betre, ha véletlenül 4betel, akkor easy fold.

Pre call után Flop megadnék és turn Fold ha hív tovább. A turn passz után megpróbálnék olcsón SD-ig jutni és lepasszolni a riverig.

Szia!

Ezzel a résszel egyetértek, de ahogy játszottuk, riveren biztos nem betelnék egy ilyen arc ellen, mert nagyon ritkán fog dobni.

üdv, pborisz