[FR] QQ NL25 250BB depp

• HiTheGround
      HiTheGround
      Bronz
      Regisztrált: 2011.03.13, Hozzászólások: 833
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      BB:
      $93.91
      UTG1:
      $24.95
      UTG2:
      $65.75
      MP1:
      $61.90
      MP2:
      $55.57
      MP3:
      $62.50
      CO (Hero):
      $76.85
      BU:
      $25.00
      SB:
      $125.07

Preflop: Hero is CO with Q, Q.
      2 folds, MP1 raises to $0.75, MP2 folds, MP3 calls $0.75, Hero raises to $3.50, 4 folds, MP3 calls $2.75.

Flop: ($8.1) 3, 5, 3 (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $5.00, MP3 raises to $13.50, Hero calls $8.50.

Turn: ($35.1) 7 (2 players)
      MP3 bets $14.50, Hero calls $14.50.

River: ($64.1) 3 (2 players)
      MP3 bets $30.95, Hero folds, MP3 gets uncalled bet back.

Final Pot: $64.1.
      250BB deepen jo ez a jatek igy? vagy ha turn call, akkor mar river is?
  • 3 válasz
    • Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      hát én riveren már calloznék a fullal.
      szerintem itt sok olyan hand lehet, amit így játszik és még versz. Amit flopon így játszhat szerintem leginkább FD lesz. Flop fullal miért emelne rád? 3-as is lehet nála nagy ritkán, de mivel riverre is 3-as jött, ezért nem túl valószínű. Szerintem itt jobb lenne a call, mert játszhat így 88,99,TT, JJ lapokat is. Az pedig jó sok kombináció. AA/KK nem hiszem, hogy sokszor lenne nála, mert pre 2x callozott. Nah meg kérdés, hogy a besült FD-it így játszaná-e riveren...

Persze lehet, hogy hülyeségeket beszélek. :D
    • HiTheGround
      HiTheGround
      Bronz
      Regisztrált: 2011.03.13, Hozzászólások: 833
      tapasztalatom szerint nagyon keves az olyan playa aki 250bb deepen ennyire tokos legyen, hogy egy ilyet bloffbol bevallal. a masik gondom vele h logikusan gondolkodva miert forditana bloffbe es brokeolna 250bb deepen egy TT, JJ szintu lapot!? de lehet igazad van es megteszi, de ezt honnan tudhatjuk biztosra!? Annyira nekem nem tunik agronak, h ezt kinezzem belolle.
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      Szia!

Villaint biztos nem tenném AA-ra mert sztem ilyen deepen nem fog fatelni oop. KK lehet nála, de azzal nem vagyok benne biztos, hogy pusholná a rivert.

55 van még amit nem versz.
      Viszont ott van az érem másik oldala, hogy csak egy blöffcatchered van. Értékért nem játszik így gyengébb lapot.

Ez a line amúgy nem tetszik. a döntési pont sztem turnön van. Ha turön megadok, akkor már riveren is callozni kéne, mert elég comittedek leszünk. Az meg a másik, hogy flopon blöffölhetnek még így, de miután nem dobsz, sztem ritkán fognak tovább blöffölni, mert alapból QQ+-ra tesznek.

Ennek így sok értelmét nem látom, hogy beszórunk 120bb-t majd dobunk.

Végig lehet callozni, mert tényleg nem hiszem, hogy KK+ túl gyakran lenne nála.
      Viszont ha dobni akarsz, akkor turnön tedd, mert a turn call river fold nagyon drága.

üdv: IF