[SH] NL20 K6s Bvb

• wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Pacific, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 3 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $22.24 (111.2 bb)
      Hero (BB): $25.53 (127.7 bb)
      BTN: $29.33 (146.6 bb)

Preflop: Hero is BB with 6 K
      BTN folds, SB raises to $0.60, Hero calls $0.40

Flop: ($1.20) 3 4 K (2 players)
      SB bets $0.90, Hero calls $0.90

Turn: ($3) A (2 players)
      SB bets $2.25, Hero calls $2.25

River: ($7.50) 2 (2 players)
      SB bets $5.62, Hero raises to $13.75, SB folds

Results:
      $18.74 pot ($0.93 rake)
      Final Board: 3 4 K A 2
      SB mucked and lost (-$9.37 net)
      Hero mucked 6 K and won $17.81 ($8.44 net)

SB semi Fish:25/18/5.1 310hand AF:2.7 (3.2, 1.6, 6), AFQ: 39/36/21, wtsd:23, Cb:77/79/50 SB:R1st: 33.............Fto2B:29, FtoreSteal: 17, F2cB:40/0/50, nem nagyon 4betelget, 4betet is inkább calloz vagy 5betel

note: nem sok segítség van benne, de azért berakom. Nekem annyi esik le belőle, hogy kb fogalma sincs mivel miért és főképpen hogyan kell játszania.
      P_3B/50bb 5B -C AI AKs SB_MP
      P_3B/c4B SB_MP
      P_C AQo BB_CO
      ----
      F_4BP_1/2D, ch/F QTxr SB_MP
      F_ch/C AQo J64r BB_CO ???
      ----
      R_ isnta Blöffbe fordít weak SD valuet
      R_OP float AQo-val Jxxr, de river K-ra nem hív, turn x/x-re BB_CO

Kérdések:
      - K6s belefér 33% ellen védekezni, ilyen cB statok mellett? Ha nem akkor mi az a Kxs amivel megadhatok?
      - Ha a river blank ch/F-olnom kellene?
      - Milyen lapokkal 3betelhetem? ATo+, KJo+, QJo+ TT+ rendben van?
  • 2 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Szerintem kissé problémás tud lenni egy ilyen kéz egy ilyen aggro arc ellen. Az a baj, hogy nincs infód/statod arról, hogy hogyan reagál, pl ha megraiseled.
      Szóval egy ilyen arc ellen, aki rengeteget fog barellezni ránk, szerintem érdemesebb legalább K8-9s-el védekezni... szóval, hogy a kicker miatt ne érezzük szarul magunkat későbbi utcákon, ha betalálunk.

Blank riveren szerintem is fold... eddigi minta alapján oda már általában erős kezekkel betel.
      3betelni pedig jah, kb ilyesmikkel tenném én is.

Egyébként ez annyira tipikus Pacificen... nekem is van egynéhány arc, akiről van egy halom note-om, de nem tudok velük mit kezdeni... aztán elgondolkozok, hogy ez miért lehet és először még azt hiszem, hogy csak én vagyok kevés a "LAG" stílushoz és ezért nem látom a logikájukat... de aztán, amikor látom, hogy pl fisheket próbálnak lejátszani + egyre nagyobb mínuszban is vannak, akkor jövök rá, hogy egész odáig csak túlbonyolítottam őket.:D
      LAGregfish... a jövő nemzedéke. :f_cool:
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: Csubakoppanny
      Szerintem kissé problémás tud lenni egy ilyen kéz egy ilyen aggro arc ellen. Az a baj, hogy nincs infód/statod arról, hogy hogyan reagál, pl ha megraiseled.
      Szóval egy ilyen arc ellen, aki rengeteget fog barellezni ránk, szerintem érdemesebb legalább K8-9s-el védekezni... szóval, hogy a kicker miatt ne érezzük szarul magunkat későbbi utcákon, ha betalálunk.

Blank riveren szerintem is fold... eddigi minta alapján oda már általában erős kezekkel betel.
      3betelni pedig jah, kb ilyesmikkel tenném én is.

Szia!

Egyetértek

üdv, pborisz