[SH] nl50 AQ 3B pot

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Sziasztok!

villain: 22/18/ 3bet eddig 1x/ 45 hand

AQ gondolom ismeretlen ellen is std defend?

Floppon sem fogta vissza magát a cbet méretével, turnön meg végképp nem. Fold?

Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BTN: $25 (50 bb)
      SB: $92.97 (185.9 bb)
      BB: $48.74 (97.5 bb)
      UTG: $13.05 (26.1 bb)
      MP: $84.22 (168.4 bb)
      Hero (CO): $60.22 (120.4 bb)

Preflop: Hero is CO with A Q
      2 folds, Hero raises to $1.25, BTN folds, SB raises to $4.50, BB folds, Hero calls $3.25

Flop: ($9.50) 3 8 A (2 players)
      SB bets $6.50, Hero calls $6.50

Turn: ($22.50) T (2 players)
      SB bets $15.70, Hero ?
  • 3 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Preflop szerintem rendben van és flop/turnön mindenképp adnám... lehet ez nála a standard méret 3bet potokban, nem tudhatod.
      Viszont riverre elhiszem neki így ismeretlenül, hogy erős, ha megint hív.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      45hand alatt én még nem defendelek, mondjuk én csak 20-on játszom jelenleg és itt még nincs annyi 3bet, szóval lehet ez a STD, ezt nem tudom.

Flop megadnék, de turn, hááát.....hmm. Úgy építi fel a potot, hogy riverre könnyedén betolhassa. Én szívem szerint ezt itt eldobnám egy ismeretlennek.

Ha adjuk, akkor riveren ilyen odds mellett már úgy érzem meg kellene adni ha nem esik a :spade: .
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      45hand alatt én még nem defendelek, mondjuk én csak 20-on játszom jelenleg és itt még nincs annyi 3bet, szóval lehet ez a STD, ezt nem tudom.

Flop megadnék, de turn, hááát.....hmm. Úgy építi fel a potot, hogy riverre könnyedén betolhassa. Én szívem szerint ezt itt eldobnám egy ismeretlennek.

Ha adjuk, akkor riveren ilyen odds mellett már úgy érzem meg kellene adni ha nem esik a :spade: .
      Szia!

Mindenben egyetértek. Még 100-on sem kötelező mindenáron megvédeni az AQ-t egy ismeretlen ellen, mert nem feltétlenül lesz +EV. Sőt. Én nem érzem magam egyszer se rosszul ha dobnom kell. Az elsődleges szempont számomra legtöbbször az, hogy ne kelljen nehéz döntéseket hozni. Márpedig ha egy ismeretlen ellen adunk meg, akkor mindig nehéz döntéseink lesznek és jó drágák.
      Turnön dobnám erre a nagy betre.

üdv, pborisz