[SH] 2013.04.10 Nl25

• gergokov
      gergokov
      Bronz
      Regisztrált: 2010.05.24, Hozzászólások: 52
      Sziasztok!

villain egy fish. 43/22/4.3/ Fcbet:64 Tcbet:50 H:119

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

UTG ($26.72)
      MP ($48.06)
      Hero (Button) ($50.22)
      SB ($24.81)
      BB ($26.85)

Preflop: Hero is Button with A, 8
      1 fold, MP bets $0.63, Hero calls $0.63, SB raises to $2.25, 1 fold, MP calls $1.62, Hero calls $1.62

Flop: ($7) 4, 9, 7 (3 players)
      SB bets $4, 1 fold, Hero calls $4

Turn: ($15) 6 (2 players)
      SB bets $8.50, Hero?
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Bennem a flop emelés gondolata motoszkál. Mivel 2emberbe cBetel, így lapra tenném és a Fish mivolta miatt nem merném R/Callozni (mert a cbettel nekem annyit ad elő, hogy nem számíthatok FE-re- márpedig az nagyon kellene a húzónknak, hogy +EV pakolhassuk be), R/Fold meg kb. szóba sem jöhet. Szóval szerintem jó a call.

Ha már flopon megadtunk, akkor turnon is sima callunk van ennyi +EQ-vel. Bőven oddson belül kell megadnunk. Dobást nem várnék tőle, szóval rátolni szerintem nincs értelme, mert a Broke range-e ellen nem vagyunk csak kb. 30-35%-on.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Bennem a flop emelés gondolata motoszkál. Mivel 2emberbe cBetel, így lapra tenném és a Fish mivolta miatt nem merném R/Callozni (mert a cbettel nekem annyit ad elő, hogy nem számíthatok FE-re- márpedig az nagyon kellene a húzónknak, hogy +EV pakolhassuk be), R/Fold meg kb. szóba sem jöhet. Szóval szerintem jó a call.

Ha már flopon megadtunk, akkor turnon is sima callunk van ennyi +EQ-vel. Bőven oddson belül kell megadnunk. Dobást nem várnék tőle, szóval rátolni szerintem nincs értelme, mert a Broke range-e ellen nem vagyunk csak kb. 30-35%-on.
      Szia!

Egyetértek, de a PF 3bet call az egyáltalán nem tetszik. Gyakran fogsz így bajba kerülni.

üdv, pborisz