[SH] 2013.04.10 NL25 A9s

• gergokov
      gergokov
      Bronz
      Regisztrált: 2010.05.24, Hozzászólások: 52
      Sziasztok!

Villain egy jó reg. 20/17/8.5 H:720 (BU)steal:48% Cbet:86,60,64
      Viszonylag sokat barrelezik és ez elég jó szitu bluffbol. Megadhatunk itt nyereségesen?

PokerStars No-Limit Hold'em, €0.25 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

Hero (SB) (€41.27)
      BB (€32.93)
      UTG (€16.53)
      MP (€16.92)
      CO (€37.25)
      Button (€73.17)

Preflop: Hero is SB with 9, A
      3 folds, Button bets €0.62, Hero calls €0.52, 1 fold

Flop: (€1.49) 6, 4, 8 (2 players)
      Hero checks, Button bets €0.85, Hero calls €0.85

Turn: (€3.19) A (2 players)
      Hero checks, Button bets €1.83, Hero calls €1.83

River: (€6.85) 7 (2 players)
      Hero checks, Button bets €4.90, Hero?
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Hacsak SB nem egy nagy Fish, akkor soha nem adnék meg SB vs BTN A9s, mert könnyen kaphatunk Sqz-t és OP is elég nehéz játszani úgy, hogy tisztában lehet vele milyen lapok lehetnek nálunk.

Ha már megadtunk HU én ezt a flopot ch/R-elném, ugyanis ahogyan ott lehet nálunk rengeteg AT+, KT+..., úgy rengeteg pár is. Rengeteget cbetel, és mellé sokat is lop. Elég Backdoor EQ-nk van egy blöffhöz. A cbete is árulkodó... 3,5$-ig hívnék vissza.

A flop call után turn easy ch/C.

A river elég necces. Ugyanis 2pár+ al nem éppen ezt a kicsit több, mint 1/2 beteket várnám tőle. Ha lapja van, akkor az szerintem riveren érkezett (leginkább 5x, T9-re gondolnék, kisebb 2pároktól chb-et várnék). Ezt nem tudom. 1000%, hogy blöffölhet és blöffölni is fog minden busted FD-val, 97, 67, 87 szerű lapjával. Úgy érzem riveren lehet adni, de nem örülnék neki, hogy ilyen helyzetben kerültem a pre és flop (szerintem) hibám miatt.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Hacsak BB nem egy nagy Fish, akkor soha nem adnék meg SB vs BTN A9s, mert könnyen kaphatunk Sqz-t és OP is elég nehéz játszani úgy, hogy tisztában lehet vele milyen lapok lehetnek nálunk.

Ha már megadtunk HU én ezt a flopot ch/R-elném, ugyanis ahogyan ott lehet nálunk rengeteg AT+, KT+..., úgy rengeteg pár is. Rengeteget cbetel, és mellé sokat is lop. Elég Backdoor EQ-nk van egy blöffhöz. A cbete is árulkodó... 3,5$-ig hívnék vissza.

A flop call után turn easy ch/C.

A river elég necces. Ugyanis 2pár+ al nem éppen ezt a kicsit több, mint 1/2 beteket várnám tőle. Ha lapja van, akkor az szerintem riveren érkezett (leginkább 5x, T9-re gondolnék, kisebb 2pároktól chb-et várnék). Ezt nem tudom. 1000%, hogy blöffölhet és blöffölni is fog minden busted FD-val, 97, 67, 87 szerű lapjával. Úgy érzem riveren lehet adni, de nem örülnék neki, hogy ilyen helyzetben kerültem a pre és flop (szerintem) hibám miatt.
      Szia!

Egyetértek. Főleg egy ilyen agresszív játékos ellen nem lesz túl jó ötlet a call, hiszen annak nem sok esélye van, hogy postflop olcsón jussunk terítésig. A flop ch/C ezért is óriási hiba. Olyan ember ellen nincs értelme floatolni, akik ilyen sokat barrelezik.
      Ha már riverig jutottam nyilván nem dobnám, hiszen a line-unk alapján gyengék vagyunk, ő meg elég agresszív.

üdv, pborisz