[SH] 04.11. nl25 KK pre slow play2

• kacsa1st
      kacsa1st
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.572
      BB: 33/18, 180hnad fish

CO: 3BvsUTG:6%

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($8.47)
      BB ($11.66)
      Hero ($26.10)
      UTG+1 ($12.22)
      CO ($25)
      BTN ($25)

Dealt to Hero K:heart: K:diamond:

Hero raises to $0.75, fold, CO raises to $2.35, fold, fold, BB calls $2.10, Hero calls $1.60

FLOP ($7.15) 7:diamond: Q:diamond: 4:diamond:

BB checks, Hero checks, CO bets $5.90, BB raises to $9.31 (AI), Hero raises to $23.75 (AI)

mivel a fish is callozjobb lenne 4b-elni? ha már csapdáztam akkor itt jól gondolom, hogy be kell pakolnom?!
  • 5 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Itt viszont szerintem óriási hiba volt flatelned:/
      2 ellenfél ellen nem szabad slowplayelni KK-t... pláne így, hogy a fish is bentvan. Szvsz kötelező a 4bet, a fish úgy is adja, a másik meg esetleg betolja ellened. :s_thumbsup:
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.572
      itt én is rosszabbnak érzem a pre callt :(
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      üdv,

co valszeg erős mivel ep-t 3b-el és a size-a sem blöffről árulkodik, AK,QQ+ range-re teszem. szinte biztos vagyok benne, hogy AQ-val és JJ-val csak megadna. de azt is el tudom képzelni, hogy AK-val és QQ-val is.

itt lehet callolni, hogy bent tartsd a fisht, de ez inkább akkor ajánlott, hogyha kevés fish van a limiten, a fish pedig sokat dob 4b-re. A legtöbb viszont megad: AJs+,TT+ ranggel, amit erősen versz.

a pre 4b is jó, hiszen, hiszen a dead money miatt itt biztos beteszi a re AK-val és QQ-val is.

flop nehéz eset. a reg ellen allin lehet menni, de ha a fish passzív és nem alacsony a w$sd-ja, akkor én ezt dobnám, mert lehet nincs outunk a flushre, a reg valszeg AdKx,QQ+-t tart, a fishnél meg lehet flop flush, esetleg AdXx
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Pre nem szeretnék OP multiway potot játszani KK-val. Ott a Fish, simán 4betelnék.

Flopon meg mivel bennt van a Fish, ch/R-re mennék. Ha a Fish kiszáll, akár ch/C is szóba jöhetne szerintem.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Pre nem szeretnék OP multiway potot játszani KK-val. Ott a Fish, simán 4betelnék.

Flopon meg mivel bennt van a Fish, ch/R-re mennék. Ha a Fish kiszáll, akár ch/C is szóba jöhetne szerintem.
      Szia!

Egyetértek. Ráaádsul a fish fél stack, szóval nagy valószínűséggel nem fog már dobni.

üdv, pborisz