[SH] nl50 T T

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($46.99)
      BB ($72.25)
      Hero ($50)
      CO ($123)
      BTN ($50)

Dealt to Hero T:spade: T:heart:

Hero raises to $1.50, fold, fold, fold, BB calls $1

FLOP ($3.25) 7:spade: J:club: 8:spade:

BB checks, Hero bets $2.43, BB calls $2.43

TURN ($8.11) 7:spade: J:club: 8:spade: Q:diamond:

BB checks, Hero bets $6.08, BB calls $6.08

RIVER ($20.27) 7:spade: J:club: 8:spade: Q:diamond: 5:heart:

BB checks, Hero bets $15.20, BB folds

Hero shows T:spade: T:heart:

Hero wins $19.26

bb 28/23 1,3 K hand
      3b vs ep vakokból 0%
      wtsd 24
      fold to river bet 62%

turntől a terv a bet bet volt
      turnon érték a húzóktól (bár kevés lesz nála ugyhogy végülis turntől akár tiszta blöffbefordításnak is vehetjük)
      így riveren dobatunk néhányat a rangenek abból a részéből ami ver mindket Jx-et
  • 4 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Nekem tetszik így...
      Bár a board nem, de a statok + akciója a 3 utca bet mellett szól szerintem is. Riveren simán dobhatja a JX-eit (turnön gondolta, hogy a scarecardra hívtál) + ugye a húzóit. Az erős kezeit már rég emelte volna, a közepesen erőseket pedig valszeg dobja, így nincs mitől félni.:)
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Betennél légyszi egy pop up-ot? Az most nagyon kellene ehhez a handhez!

Jó lenne látni a statjait, pl.: milyen tágan védekezik, hogy legalább legyen valami kiindulási pont. Agresszív? Donkolna/ch/R-elne 2párral a flopon (vagy csak úgy random, mert akkor a chb-et választom a cb helyett). Ha viszont passzív, akkor turntől nagyon feladom, mert már jó pár Qx is lejavult, és simán lehet hogy 2pár, sor, set ch/C-ozgat.

Nem folytatom tovább, mert itt kismillió lehetőség van ami közül a statok adnák meg a helyes line-t, legalábbis én itt komoly hangsúlyt fektetnék a postflop tendenciáira! Jó lehet a cB, chb ...., turn give UP, turn bet......
    • Atis86
      Atis86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.10, Hozzászólások: 486
      +1 wolv3rine

Több info kell a játékosról.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Betennél légyszi egy pop up-ot? Az most nagyon kellene ehhez a handhez!

Jó lenne látni a statjait, pl.: milyen tágan védekezik, hogy legalább legyen valami kiindulási pont. Agresszív? Donkolna/ch/R-elne 2párral a flopon (vagy csak úgy random, mert akkor a chb-et választom a cb helyett). Ha viszont passzív, akkor turntől nagyon feladom, mert már jó pár Qx is lejavult, és simán lehet hogy 2pár, sor, set ch/C-ozgat.

Nem folytatom tovább, mert itt kismillió lehetőség van ami közül a statok adnák meg a helyes line-t, legalábbis én itt komoly hangsúlyt fektetnék a postflop tendenciáira! Jó lehet a cB, chb ...., turn give UP, turn bet......
      Szia!

Egyetértek. Ha már van hand, akkor jobb lett volna több infó.
      Alapból én abból indulnék ki, hogy a PF call és flop ch/c után 77+, QJs+, FD-k és talán T9s, 87s lapok lehetnek nála. De nyilván sokban függ a potsflop játékától.
      De ha megnézed, egy ilyen skála ellen nagyon hátul vagy, szóval én csak simán feladnám a turnön.
      Persze ha a szetteket, sort és két párt kivehetjük a range-éből, mert mondjuk azokat ch/R-elné a flopon, akkor már sokkal jobb a blöffbe fordítás, hiszen lényegesen több Jx lesz nála, amit esetleg szórhat.

üdv, pborisz