[SH] nl50 J J

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($76.93)
      BB ($55.62)
      UTG ($47.10)
      Hero ($102)
      CO ($51.90)
      BTN ($211)

Dealt to Hero J:heart: J:club:

fold, Hero raises to $1.50, CO calls $1.50, BTN raises to $7, fold, fold, Hero calls $5.50, CO calls $5.50

FLOP ($21.75) K:club: A:diamond: K:diamond:

Hero checks, CO checks, BTN checks

TURN ($21.75) K:club: A:diamond: K:diamond: J:spade:

Hero checks, CO checks, BTN bets $8, Hero calls $8, CO folds

RIVER ($37.75) K:club: A:diamond: K:diamond: J:spade: 8:spade:

Hero bets $18.87, BTN folds

Hero shows J:heart: J:club:

Hero wins $35.87

bu 24/18 6,9 3bet 8,7K hand
      btn 3b 5%
      sqz 7%

én mp ból 22%-t nyitok
      co 17/12 co 3bet 6% 3,5K hand

bu egy jobb reg összesében
      bár egyszer egyszínű boardon bottom settel tönkrement flopon ellenem 200 deep, mondjuk akkor még nem ismertük egymást

picit magas a wtsd-je 29, valszeg keveset thin valuezik es nehezen enged el lapot, sokszor úgygondolom blöffre teszi az ellenfelét és nem vékony valuera

wwsf 53%
      w$sd 50

ebből is látszik ha hív riveren az sokszor bluff mivel közepesen jó handjeit valszeg cbackeli

(amúgy rengeteg floatol alig dob cebetre turnon hív river felad line-t nyomat)

bet river 34%, hát akkor viszont nem is biztos hogy feladja a floatokat ha turnon c/c-t kap

agg% 40 (43 44 26)

szeretnék valami valuet nyerni itt csak ugye mitől? :)
  • 3 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Én inkább mentem volna ch/C-ra. A ch/R-t már túljátszásnak érzem. Ha egyszer nem hívtuk a turnt, akkor a riveren is a passzív megoldás lett volna jó és megadni az esélyt, hogy gyengébb lapokkal tehessen a potba pénzt. Ha emelünk azzal csak kizárjuk a blöffjeit (akár folytatja a riveren akár nem).

Én egyébként hívtam volna a turntés a rivert kisebb 1/3 size-al. És kb bet/Fold, bet/Fold lett volna a terv BTN ellene.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine

Én egyébként hívtam volna a turntés a rivert kisebb 1/3 size-al. És kb bet/Fold, bet/Fold lett volna a terv BTN ellene.
      aha ez nagyon tetszene

végülis erre voltam kíváncsi hogy akkor nagyon sokkal több nincs benne!
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Én inkább mentem volna ch/C-ra. A ch/R-t már túljátszásnak érzem. Ha egyszer nem hívtuk a turnt, akkor a riveren is a passzív megoldás lett volna jó és megadni az esélyt, hogy gyengébb lapokkal tehessen a potba pénzt. Ha emelünk azzal csak kizárjuk a blöffjeit (akár folytatja a riveren akár nem).

Szia!

Teljesen egyetértek

üdv, pborisz