[SH] nl 50 QTs

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($60.12)
      BB ($52.61)
      UTG ($71.35)
      UTG+1 ($93.23)
      CO ($52.97)
      Hero ($50)

Dealt to Hero Q:club: T:club:

fold, UTG+1 raises to $1.50, fold, Hero calls $1.50, fold, BB calls $1

FLOP ($4.75) Q:spade: 7:club: 2:club:

BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $3.56, BB calls $3.56, UTG+1 folds

TURN ($11.87) Q:spade: 7:club: 2:club: 6:diamond:

BB checks, Hero bets $8.90, BB raises to $19.28, Hero calls $10.38

RIVER ($50.43) Q:spade: 7:club: 2:club: 6:diamond: 7:spade:

bb 18/13 2,8 K hand bb 3betje 7%
      agg % 29 (31 29 25)

raise cbet flop 13 turn 29 (17)

c/r flop 10% turn 20%

bet river 29%

wtsd 25
      w$sd 57
      wwsf 47

turn push egyéb húzók ellen? (csak ugye sd nincs fd-t meg "blokkolom")

ellene ezen a riveren dobhatatlan szvsz?

Ellene calloznátok nem flush és nem 2 nem 7 riveren is?

Egyáltalán van olyan river amin dobunk ellene?
      Vagy turnopn eldől hogy call call?
  • 3 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Fold to flop cbet?
      Szerintem turnön semmi értelme a pushnak, riveren pedig easy foldon lennék, ha ott is betel...

Alapjáraton egy nit-el van dolgunk és nála nem sok húzó lesz itt szerintem (+ ahogy mondtad is.. "blokkoljuk") és erre én is ráfásztam manapság, hogy nem adtam túl nagy hitelt az ilyen játékosok turn raise-eiknek, mert "áhh, túl sokszor raiselnek ott, simán adom a TP-ommal (húzó nélkül)" és nem gondolok bele, hogy oda alapból rohadt szűk skálával érkeznek, amivel még jó, hogy aggrozni fog...
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Preflop ha SB is hasonló, mint BB, akkor inkább 3B/Foldolok, vagy fene tudja, nem írtál semmit UTG-ről.

Flop bet, UTG feladta, már csak BB ellen megyünk. Turn chb, mert lehet nála jobb Qx, magas a ch/R értéke és nem akarok ch/R-t kapni és dobni. River pedig megnézném mi történik és az alapján döntenék.

Így játszva gondolom nem azért hívtál a turnon, mert dobni akarsz, szóval adni kell. A river pedig nehéz, mert fogalmunk sincs a range-éről. Setet elvileg flopon emelnie kellene, a river duplázódás pedig csak tovább segít nekünk, hiszen már csak 1+3 set lehet nála. 7x nem igazán lesz nála, szóval ha már így játszottuk, akkor adnám, és adnám nem 2/7 és nem :club: riveren is. Végülis mi akartuk, hogy ch/R-eljen, Ő csak teszi a dolgát.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Preflop ha SB is hasonló, mint BB, akkor inkább 3B/Foldolok, vagy fene tudja, nem írtál semmit UTG-ről.

Flop bet, UTG feladta, már csak BB ellen megyünk. Turn chb, mert lehet nála jobb Qx, magas a ch/R értéke és nem akarok ch/R-t kapni és dobni. River pedig megnézném mi történik és az alapján döntenék.

Így játszva gondolom nem azért hívtál a turnon, mert dobni akarsz, szóval adni kell. A river pedig nehéz, mert fogalmunk sincs a range-éről. Setet elvileg flopon emelnie kellene, a river duplázódás pedig csak tovább segít nekünk, hiszen már csak 1+3 set lehet nála. 7x nem igazán lesz nála, szóval ha már így játszottuk, akkor adnám, és adnám nem 2/7 és nem :club: riveren is. Végülis mi akartuk, hogy ch/R-eljen, Ő csak teszi a dolgát.
      Szia!

Teljesen egyetértek.

üdv, pborisz