[SH] nl30 JJ

• electrobox
      electrobox
      Arany
      Regisztrált: 2007.05.26, Hozzászólások: 391
      kerdes:
      egy ilyen passziv fish ellen a turnon mehet.e a barrel? illetve a riveren nem nagyon tudtam h mi lehet a helyes lepes. otletek?

ellenfelek:
      UTG: 19/16os 12k hand
      CO (postolt): 43/11 244 hand

BU

Ongame Network $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 6 players
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (SB): $30.15
      BB: $21.35
      UTG: $32.32
      MP: $29.55
      CO: $30.00
      BTN: $33.79

CO posts a big blind ($0.30)

Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with J :diamond: J :club:
      UTG calls $0.30, 1 fold, CO checks, BTN calls $0.30, Hero raises to $1.65, 3 folds, BTN calls $1.35

Flop: ($4.20) Q :spade: 9 :club: T :heart: (2 players)
      Hero bets $3, BTN calls $3

Turn: ($10.20) 4 :club: (2 players)
      Hero bets $6, BTN calls $6

River: ($22.20) 7 :diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $16.65, Hero calls $16.65
  • 2 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Egy ilyen passzív arc ellen turnön még mindenképp betelnék, mert nekünk túl jó a handünk, ő pedig adni fogja second párokkal, meg OESD-kkel és társaival, viszont riveren szerintem a x/f a jobb játék ellene, mert ott tényleg csak a nálunk jobb handeket fogja hívni.

Elgondolkodtam még egy olyanon, hogy turntől hagyjuk floatolni, de aztán rájöttem, hogy ez hülyeség, mert nagyon passzív az arc és az, hogy magasak a float mutatói, az a kis mintának köszönhető (60% 10 esetből... semmi értelme ezen agyalni:) )
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: Csubakoppanny
      Egy ilyen passzív arc ellen turnön még mindenképp betelnék, mert nekünk túl jó a handünk, ő pedig adni fogja second párokkal, meg OESD-kkel és társaival, viszont riveren szerintem a x/f a jobb játék ellene, mert ott tényleg csak a nálunk jobb handeket fogja hívni.

Elgondolkodtam még egy olyanon, hogy turntől hagyjuk floatolni, de aztán rájöttem, hogy ez hülyeség, mert nagyon passzív az arc és az, hogy magasak a float mutatói, az a kis mintának köszönhető (60% 10 esetből... semmi értelme ezen agyalni:) )
      Szia!

Egyetértek. Riverig jó, de ott ch/F. A turn floatja pedig azért is lehet magasabb, mert itt pl. ő szerintem a Qx-et betelné turnön ha passzolunk.

üdv, pborisz