[SH] NL10 JJ poker

• kingfisher18
      kingfisher18
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.19, Hozzászólások: 1.563
      iPoker - $0.10 NL - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BTN: $15.14
      SB: $22.24
      BB: $10.00
      UTG: $9.38
      Hero (MP): $17.51
      CO: $10.00

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has J:spade: J:club:

UTG raises to $0.30, Hero calls $0.30, fold, fold, fold, fold

Flop: ($0.75, 2 players) 9:spade: J:heart: J:diamond:
      UTG bets $0.60, Hero calls $0.60

Turn: ($1.95, 2 players) 6:club:
      UTG bets $0.97, Hero calls $0.97

River: ($3.89, 2 players) 2:club:
      UTG checks, Hero bets $2.20, UTG calls $2.20

Sziasztok!

Ellen:
      11/9/2 cb:1/3 hand:129

Az volta terv, hogy majd riveren ráborítom, addig meg hagy blöfföljön vagy hátha javul valami monsterre. Arra számítottam hogy AA, KK beteli rivert is, de így utólag már nem vagyok benne biztos mert félhet a Jx-től és hogy river pusholok és inkább CC-ozik velük. Szóval lehet jobb lenne egy flop minraise és akkor simán bekerül riverre OP-k ellen és hihet hogy blöffölök QT-vel vagy akár air ilyen száraz flopon. Igazából ez a minraise tetszene, mert nem hiszem hogy arra bármi értelmes lapot tudna dobni és a potot is építeném. Mit gondoltok melyik a jobb line ilyen monsterrel?
  • 5 válasz
    • DavidPs87
      DavidPs87
      Bronz
      Regisztrált: 2010.01.03, Hozzászólások: 715
      Az a bajom a kialakult póker kezekről, hogy nagyon nehezen lehet kifizettetni. A kérdésedbe a válasz szinte benne van. Így utólag tetszene egy flop minirase turn call river push. Bár tudni kéne hogy nem dob overt.
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Ilyen arcnál nem lesz sok blöff már eleve a szűk pre range miatt, de ettől független ez a line a legjobb szvsz. Egyszerűen itt sosem fogunk stacket nyerni, ha nem 99 van nála (vagy esetleg 66), de azokat meg mindig stackeljük úgyis.

Azon kívül mindennel bet/foldon lesz itt, szóval a max value itt a call/call/river vbet lesz QQ+, esetleg egy TT ellen.
    • kingfisher18
      kingfisher18
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.19, Hozzászólások: 1.563
      Eredeti hozzászólás: Clickbox
      Ilyen arcnál nem lesz sok blöff már eleve a szűk pre range miatt, de ettől független ez a line a legjobb szvsz. Egyszerűen itt sosem fogunk stacket nyerni, ha nem 99 van nála (vagy esetleg 66), de azokat meg mindig stackeljük úgyis.

Azon kívül mindennel bet/foldon lesz itt, szóval a max value itt a call/call/river vbet lesz QQ+, esetleg egy TT ellen.
      Egy flop click back-re szerinted eltudna dobni QQ+? Mert én sokszor nem vagyok rá képes :D D
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Arra valszeg nem, de a turn barrelre már lehet. Nekem tetszik ez a line továbbra is.

99-cel talán inkább, mert ott az esetek egy részében legalább lesz KJ/AJ nála, szal több olyan kombó van nála, amit sosem dob. Itt viszont tényleg nagyon kevés kombó van nála, amivel igazán erős lesz, szal végig arra kell mennünk, hogy egy gyengébb rangeből a lehető legtöbbet nyerjük.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Std. a line, így kell játszani tripsel és fullal ezen a boardon, nyilván blöffből sem raiselünk, és valueból sem fogunk, valueból meg azért nem, mert egyesek képesek itt gyengébb párokat végig betelni vagy blöffből végig betelni, ha megraiseljük, akkor izoláljuk magunkat QQ+ ellen, ami valszeg dob turnon (ahogy írta is Click...)

Ha van dinamika akkor már jó lehet a flop raise (dinamika: sokat bántod, 3beteled, raiseled, visszajátszott párszor, tiltel, etc...)

De még egyszer, ismeretlen/nem bántott játékosok ellen ez a std line.

Gl,
      L.