[SH] NL30 - T8s

• ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.128
      On Game, $0.15/$0.30 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (BTN): $29.85 (99.5 bb)
      SB: $18.30 (61 bb)
      BB: $29.85 (99.5 bb)
      MP: $31.21 (104 bb)
      CO: $11.87 (39.6 bb)

Preflop: Hero is BTN with 8 T
      MP raises to $0.90, CO folds, Hero calls $0.90, 2 folds

Flop: ($2.25) 7 J 8 (2 players)
      MP bets $1.50, Hero calls $1.50

Turn: ($5.25) 2 (2 players)
      MP checks, Hero bets $3.75, MP calls $3.75

River: ($12.75) Q (2 players)
      MP checks, Hero bets $9, MP raises to $25.06 and is all-in, Hero?

SB nagy hal, miatta volt a pre call...

UTG 20/17-es regular 2k hand mintán. UTG openraise 15%
      Cbet Flop 64 | Turn 53 (Turn x/c as PFR eddig 3/5)
      AF (F/T/R): 4.9/2.3/1.6 | AFreq (F/T/R): 42/30/20
      WTSD:24 W$SD:50

Dobó?
  • 4 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Szerintem semmiképp...
      Ha értelmes játékos, akkor turnön 2 overrel + FD equityvel (A :club: J :club: -vel pláne) folytatni fogja, vagy az utóbbival minimum x/r-el.
      Ha flösse van, flösse van... cooler, de szerintem ez valami nagyon idiótán megjátszott set, vagy nem tudom, de ez nagyon nem flössline.
      Valszeg ez inkább az lesz, hogy ő is úgy gondolja, hogy backdoor flushtől ritkán kell tartania, ezért jól becsapdázott, csak valszeg abba nem gondolt bele, hogy riveren már nem fizet rosszabb. :s_cool:

Egyébként szerintem ez már preflop dobó, hacsak nem floatolhatónak láttad, vagy ilyesmi.
      Ha tippelhetek, akkor ez QQ lesz (már, ha megadtad). Ezzel inkább tűnik logikusnak, hogy x/c-ozza a turnt, mint a + eq-kkal.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Pre SB miatt belefér a call.

Flopon HU vagytok. Erős a range-e, és visznylag drawy board. Nem várnék tőle cbetet barrel néklük, ezért flopon emelnék. Ezzel legalább előadunk valamit. Max sorral adnék meg, de minden setet és 2párt emelnék.

Nem tudom mivel lassíthat a turnon, amivel cbetelt. A9 :club: , néha K9 :club: én biztosan barreleznék a helyében és 3utcát hívok, ahogyan AJ :club: , KJ :club: is, kb minden riveren, ami nem ad 4lapos sort, vagy duplázza a bubit(hacsak nem jön a trips), mert amint írtam szerintem a flop callal csak felfedjük a range-ünk és Jx-ek, kisebb 2párok, pár+gs-ok riveren dobnunk kell. Sajnos Ő lehet ezt másképp gondolja. Eléggé félnék egy ch/R-től, ezért lepasszolnám és megnézném a rivert.

Riveren elég necces. Ha már így játszottuk, akkor tényleg elővenném ezt a turn ch/C-t as PFA és valószínűsítenék egy jobb Flusht. Szerintem bet/Fold, riveren nem várnám el tőle, hogy bármivel így blöffölne, az UTG range miatt pedig rengeteg jobb Flush lehet nála.
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265

Jogos, ezt nem olvastam. :f_cool:
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine

Flopon HU vagytok. Erős a range-e, és visznylag drawy board. Nem várnék tőle cbetet barrel néklük, ezért flopon emelnék. Ezzel legalább előadunk valamit. Max sorral adnék meg, de minden setet és 2párt emelnék.

Nem tudom mivel lassíthat a turnon, amivel cbetelt. A9 :club: , néha K9 :club: én biztosan barreleznék a helyében és 3utcát hívok, ahogyan AJ :club: , KJ :club: is, kb minden riveren, ami nem ad 4lapos sort, vagy duplázza a bubit(hacsak nem jön a trips), mert amint írtam szerintem a flop callal csak felfedjük a range-ünk és Jx-ek, kisebb 2párok, pár+gs-ok riveren dobnunk kell. Sajnos Ő lehet ezt másképp gondolja. Eléggé félnék egy ch/R-től, ezért lepasszolnám és megnézném a rivert.

Riveren elég necces. Ha már így játszottuk, akkor tényleg elővenném ezt a turn ch/C-t as PFA és valószínűsítenék egy jobb Flusht. Szerintem bet/Fold, riveren nem várnám el tőle, hogy bármivel így blöffölne, az UTG range miatt pedig rengeteg jobb Flush lehet nála.
      Szia!

Teljesen egyetértek, szépen levezetted. Annyit fűznék hozzá, hogy turnön nem azért választanám a chb-ot mert félnék a ch/R-től, hanem mert nem sok értéket látok benne és jobbat se hiszem, hogy dobna. Örülnék az olcsó rivernek.

üdv, pborisz