[SH] NL20 JJ - dupla flopon x/mr-t kapok

• Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 5 Players

BTN: $31.78 (158.9 bb)
      SB: $20.81 (104 bb)
      BB: $21.80 (109 bb)
      Hero (MP): $20 (100 bb)
      CO: $9.15 (45.8 bb)

Preflop: Hero is MP with J J
      Hero raises to $0.60, 2 folds, SB calls $0.50, BB folds

Flop: ($1.40) 3 9 3 (2 players)
      SB checks, Hero bets $1.05, SB raises to $2.10, Hero calls $1.05

Turn: ($5.60) 4 (2 players)
      SB bets $4.20, Hero folds

Results:
      $5.60 pot ($0.28 rake)
      Final Board: 3 9 3 4
      SB mucked and won $5.32 ($2.62 net)
      Hero mucked J J and lost (-$2.70 net)

Note:
      Monoton flop second pair rpush 3w

Sziasztok!
      Kissé bajban voltam ennél a handnél...
      Ugye alapjáraton elmondható, hogy a fishek szeretnek nagyot donkolni, mr-elni vagy x/mr-elni blöffből az ilyen dupla flopokon.
      Viszont ő itt elég nagy kétségeket keltett bennem, mert ugyan passzívabb arc (postflop), de 11%-ban x/r-el, amiben azért lesz néhány blöff is...
      Viszont turnön ekkora size-ra nagyon kényelmetlenné vált számomra a szitu, ezért jobbnak láttam a dobást... egyszerűen nem lehet belőni egy fish range-ét, és nem tudom, mivel csinálhatja ezt legtöbbször, milyen gyakran lesz nála 3x pl. Viszont a note-om róla pedig azt mutatja, hogy bőven képes baromkodni/blöffbe fordítani handeket...
      Ti mit gondoltok? Hogyan kéne megjátszani az ilyen szitukat?
  • 4 válasz
    • Whytening
      Whytening
      Bronz
      Regisztrált: 2010.09.03, Hozzászólások: 225
      Én a note miatt nem tudnám ezt eldobni. De majd a többiek megmondják :)
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Note miatt is és a board miatt is (elég ritkán adogatnak meg 3x-el) cB/Broke-on lennék, mert félnék az overcardoktól/flushtől. Lehet adni is és hagyni blöffölni, de én szívesebben adnék meg QQ+al.

Turn érdekes, mert itt szerintem lehetne adni akár még egy utcát Flusht reprezentálva (még van pár outunk is) és ha nincs nála nut, akkor sokx le kellene állnia a riveren.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Note miatt is és a board miatt is (elég ritkán adogatnak meg 3x-el) cB/Broke-on lennék, mert félnék az overcardoktól/flushtől. Lehet adni is és hagyni blöffölni, de én szívesebben adnék meg QQ+al.

Szia!

Ezzel a résszel egyetértek. Nagyon sokszor láthatunk olyat, hogy TP, 2nd párokkal minraise-elnek a fishek, hogy "védjék" a kezüket. Pont ezért kéne még a flopon betenni, mert ott szinte biztos nem dobja ezeket.

Turn valóban érdekes és látok is fantáziát abban amit wolv3rine ír, csak az a baj, hogy ő riveren is baromira agresszív, szóval nem hinném, hogy túl gyakran leállna. Én inkább dobnám turnön.

üdv, pborisz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Köszönöm mindannyitoknak!:)