[SH] nl20 55

• 1Cranberries1
      1Cranberries1
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.26, Hozzászólások: 3.852
      bb: http://pbrd.co/10ZEVV6

mp és co fishek, mp maniac, co CS

Elég std hand, de ezen a textúrán nem lehet dobni, amiért beraktam, h 2es szettel megfordulna a fejemben a dobás... Hülyeség?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: $20.10 (100.5 bb)
      UTG: $8 (40 bb)
      MP: $17.01 (85.1 bb)
      CO: $5.99 (30 bb)
      Hero (BTN): $27.91 (139.5 bb)
      SB: $28.22 (141.1 bb)

Preflop: Hero is BTN with 5 5
      UTG folds, MP raises to $0.60, CO calls $0.60, Hero calls $0.60, SB folds, BB calls $0.40

Flop: ($2.50) K 2 5 (4 players)
      BB checks, MP folds, CO bets $0.60, Hero raises to $4.30, BB raises to $19.50 and is all-in, CO calls $4.79 and is all-in, Hero calls $15.20
  • 5 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Érthető, hogy megfordult a fejedben, de szerintem mégis hiba lenne.
      Az arc flopn iszonyat aggro volt eddig (rengeteget x/r-elt...) és ezért nála itt elégszer lesz P + FD szerű hand + miután ő 3betelt és CO megadott szerintem mindenképp meg kell adnunk az oddsok miatt (is).
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.25, Hozzászólások: 6.107
      Még settel se sok értelme van ezt csinálnia a regnek, mivel kizárja a fisheket; set alatt meg végképp hülyeség. Minek tolná itt be pár+FD-vel? Fog jobbat dobatni Heroval? Fogja rosszabb callozni?

22-vel én különösebb read nélkül tudnék itt dobni ugyanilyen helyzetben, nagyon rossz potoddsot kapunk.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Én most nem tudnám eldobni a 22-t sem. BB flopon eléggé agro volt eddig, nézhet minket weaknek (hiszen rengetegx visszaemelhetünk CO-ra és megpróbálhatunk AI kerülni ellene, kizárva ezzel BB-t mondjuk egy Nut FD, TP szerű - közepesen erős - kézzel, aminek nagy részét dobnunk kell BB visszaemelésére. Szóval érezhet Ő FE-t, és lesz is neki. Akár KQ-val is el tudom képzelni, hogy néha betolja, de FD-któl mindenképpen elvárnám, hogy ki akar zárni minket CO stackje miatt. Ha CO Full stack lenne, akkor már elgondolkodnék a 22-vel a foldon.
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.25, Hozzászólások: 6.107
      Mondjuk ezt a partit hajnalban eléggé benéztem, egyrészt mert egyáltalán nem sz*r a potodds (~32%), másrészt, mert nem is a PFA 3betel flopon, szóval a ha nálunk a 22, akkor kizárólag az 55 verne, ergo dobás felejtős.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: Tammmasss
      Mondjuk ezt a partit hajnalban eléggé benéztem, egyrészt mert egyáltalán nem sz*r a potodds (~32%), másrészt, mert nem is a PFA 3betel flopon, szóval a ha nálunk a 22, akkor kizárólag az 55 verne, ergo dobás felejtős.
      Szia!

Ennyi. Soha nem fordulna meg ebben a szituációban a dobás gondolata a fejemben egy szettel.

üdv, pborisz