[SH] nl20 AJs

• 1Cranberries1
      1Cranberries1
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.26, Hozzászólások: 3.852
      http://pbrd.co/XE4bBt

Turn?
      B/F ? Nála elvileg az összes 2pár, és draw ott lehet, igaz Kxek is.

IPoker, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: $38 (76 bb)
      UTG: $22.71 (45.4 bb)
      MP: $47.83 (95.7 bb)
      CO: $50 (100 bb)
      BTN: $80.21 (160.4 bb)
      Hero (SB): $50.97 (101.9 bb)

Preflop: Hero is SB with A J
      3 folds, BTN raises to $1.75, Hero raises to $5.75, BB folds, BTN calls $4

Flop: ($12) Q J A (2 players)
      Hero bets $9, BTN calls $9

Turn: ($30) T (2 players)
      Hero checks, BTN bets $65.46 and is all-in, [color=grey]Hero ?
  • 3 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Hmmm először azt mondtam volna, hogy bet/f... aztán észrevettem milyen játékossal is van dolgunk.
      Bár nagyon kevés handünk van róla, de mégis láthatjuk, hogy azért szeret akciózni postflop és eddig elég sokszor elment terítésig is...
      Szóval ami itt felvetődött bennem az egy underbet... csak félő, hogy arra egy ilyen aggrobb fish vérszemet kap és rájátszana. Kevés FE-nk van ellene és abból a kevés outunkból is blokkolhat párat...
      Így szerintem x/c vagy x/f attól függően, hogy mekkorát hív.
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.25, Hozzászólások: 6.107
      Elég agró és ahogy nézem ne is nagyon dobál, nekem a flop ch/r tetszene a legjobban, ezen a flopon kb semmit sem chbolna, amivel egy cbetet megadna.

Így játszva pedig törnön simán b/c-znék, mondjuk 18$ nyitással, rengeteg value van rosszabb két párok és húzók ellen, ezekkel akár vissza is tolhatja, ilyen potodds mellett nem lehet dobni sztem.
      A törn checket értelmetlennek tartom, nem fog bővebb range-gel pénz kerülni a potba ha passzolunk, ellenben az esetlegs chbok miatt valuet bukunk.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: Tammmasss
      Elég agró és ahogy nézem ne is nagyon dobál, nekem a flop ch/r tetszene a legjobban, ezen a flopon kb semmit sem chbolna, amivel egy cbetet megadna.

Így játszva pedig törnön simán b/c-znék, mondjuk 18$ nyitással, rengeteg value van rosszabb két párok és húzók ellen, ezekkel akár vissza is tolhatja, ilyen potodds mellett nem lehet dobni sztem.
      A törn checket értelmetlennek tartom, nem fog bővebb range-gel pénz kerülni a potba ha passzolunk, ellenben az esetlegs chbok miatt valuet bukunk.
      Szia!

Egyetértek

üdv, pborisz