[SH] Nl20 Aa

• wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Pacific, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (CO): $20.63 (103.2 bb)
      BTN: $20 (100 bb)
      SB: $11.13 (55.7 bb)
      BB: $30.31 (151.5 bb)
      UTG: $14.17 (70.9 bb)
      MP: $19.17 (95.9 bb)

Preflop: Hero is CO with A A
      UTG folds, MP raises to $0.60, Hero raises to $1.80, 3 folds, MP calls $1.20

Flop: ($3.90) 7 8 8 (2 players)
      MP checks, Hero bets $1.90, MP calls $1.90

Turn: ($7.70) K (2 players)
      MP checks, Hero checks

River: ($7.70) 9 (2 players)
      MP bets $5.77, Hero calls $5.77

Results:
      $19.24 pot ($0.96 rake)
      Final Board: 7 8 8 K 9
      Hero showed A A and lost (-$9.47 net)
      MP showed K K and won $18.28 ($8.81 net)

MP_35/9/0 230hand. Az első pozíciókból többet emel, mint a hátsókból.
      Fto3B:0(1), F2cB: 88/-/-, AF:3,2, AFQ:35/29/27, WTSD:21, W$SD:38, (ex small:50)

Turn nem éreztem valuet, szerintem mindent dob, ami nem terc. Talán lehet nála pár AK a flop kis size miatt, de nem adnék belőle sok kombót a kezébe. Amit inkább a kezébe raktam, az TT+. Ezeket szerintem turn dobja. Riveren pedig nem láttam értelmét emelni, mert kb nincs ami megad.

A kérdésem az lenne, hogy végig kellett volna-e lőni a 3utcát?
  • 3 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Szerintem ezt nem nagyon lehet másképp játszani, ennyi infóból így volt benne a legtöbb érték (csak most épp nem neked sajna :f_frown: )
      Kevesebbszer lesz nála Kx, így a WTSD-ból és abból kiindulva, hogy flopon baromi sokat dob (ez minimum overpár lesz most nála), turnön tényleg csak dobást érnénk el a legtöbbször.
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.25, Hozzászólások: 6.107
      Eredeti hozzászólás: Csubakoppanny
      abból kiindulva, hogy flopon baromi sokat dob (ez minimum overpár lesz most nála), turnön tényleg csak dobást érnénk el a legtöbbször.
      Nekem ez így nem kerek. Én pont azt gondolnám, hogy ha flopon egyébként sokat dob, de most megad, akkor van vmi SD képes lapja (na nem minimum overpair, hanem kb bármilyen pár, meg OESD is meg hasonlók), ergo tovább lehet betelni a törnt (persze b/f), mert sok mindennel megadhat még egy utcát.

A flop cbet, törn chb, river call line olyan ellenfél ellen tetszene, aki nagyon keveset dob flop cbetre, inkább törnön selejtez, s alkalomadtán még blöfföl is, mert akkor sokszor fogunk floatot kapni.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: Tammmasss
      Eredeti hozzászólás: Csubakoppanny
      abból kiindulva, hogy flopon baromi sokat dob (ez minimum overpár lesz most nála), turnön tényleg csak dobást érnénk el a legtöbbször.
      Nekem ez így nem kerek. Én pont azt gondolnám, hogy ha flopon egyébként sokat dob, de most megad, akkor van vmi SD képes lapja (na nem minimum overpair, hanem kb bármilyen pár, meg OESD is meg hasonlók), ergo tovább lehet betelni a törnt (persze b/f), mert sok mindennel megadhat még egy utcát.

A flop cbet, törn chb, river call line olyan ellenfél ellen tetszene, aki nagyon keveset dob flop cbetre, inkább törnön selejtez, s alkalomadtán még blöfföl is, mert akkor sokszor fogunk floatot kapni.
      Szia!

Egyetértek. Én ezt betelném végig

üdv, pborisz